k tvojmu videniu sveta sa vyjadrovat nebudem
napisat, ze rus valcuje, to moze len fanaticky obdivovatel ruska, kolko uzemia dobyli za posledny rok?
k tvojmu videniu sveta sa vyjadrovat nebudem
napisat, ze rus valcuje, to moze len fanaticky obdivovatel ruska, kolko uzemia dobyli za posledny rok?
gen. Macko hovoril uz v marci, ze aby ukrajinci ziskali naspat vsetky uzemia a cela operacia isla plynulo, museli by dostat nasobky toho, co im zapad dodal. Cize nie 300-400 tankov ale 1500-2000, nie 30 hirmasov ale 200. atd atd. A to stale este hovoril, ze aj toto nemusi stacit bez leteckej nadvlady.
Na bojisku je momentalne pat, posledna uspesna ofenziva bola pred rokom. Vsetci pricetni to vidia, akurat putin aj zelensky snivaju svoje sny, jeden o kompletnej demilitarizacii, druhy o dobyti vsetkych uzemi vratane krymu...
este vela vody pretecie nez naivni rojkovia pochopia, ze ak chce stat viac dat, musi aj niekomu viac zobrat. mozu sa tvarit, ze to zoberu akoze bohatsim, otazka je, kto je podla sucastnej vlady "bohaty". na ziskanie danoveho bonusu na 2 deti treba 1200 v hrubom, to su akoze ti "bohati"? Alebo ak niekto byva v panelaku a ma este aj chatu, cize 2 nehnutelnosti, to su ti "bohati" ?
Predbehlo nas RUMUNSKO!
za 12 rokov najsamlepsieho premiera na svete, klesla kupyschopnost obyvatelstva SR v ramci eu z 22. miesta na 27. Predbehlo nas aj rumunsko. A aka je sanca, ze aspon tych rumunov dobehneme? mizerna
práci česť
Konkretne ktory zakon hovori, ze minister musi dat vysetrovatela mimo sluzby ak je trestne stíhaný?
slovaci nato casom pridu, ze vsetky tie populisticke nezmysly si aj tak zaplatime sami. stat nema vlastne peniaze. ak chce stat niekomu viac pridat, inemu musi viac zobrat.
za 12 rokov najsamlepsieho premiera na svete, klesla kupyschopnost obyvatelstva v ramci eu z 22. miesta na 27. Predbehlo nas aj rumunsko. A aka je sanca, ze aspon tych rumunov dobehneme? mizerna
práci česť
Ty to budes pekne dotovat tym, co hypo maju. A ze ma niekto hypo a byt prenajima? Aj tomu to pekne zadotujes
Nech ziju socáni a cest praci
Ti to pekne zadotu tym, co hypo maju. A ze ma niekto hypo a byt prenajima? To su lavicove riesenia v praxi.
Rozkaz šéfe!
Pozname tieto socanske riesenia. Zdvihnu dane bankam, banky dvihnu hypo a stat "preplati" to zdvihnutie.
cas ukaze, ci bol lepsi I alebo II pilier. kedze pocet dochodcov neustale stupa a pocet pracujucich stagnuje a v buducnosti bude kvoli demografii klesat, bude sa musiet vypocet pre dochodky z I piliera upravovat...
vacsina ma pracujuce deti na slovensku. v zahranici su skor ti mladsi, ti ale este nemaju rodicov na dochodku
ano som si isty
mimovladky nemozu zato, ze ty cez svoje krvave oci vidis len tie, ktore sa angazuju aj politicky. pretoze drviva vacsina mimovladok sa politicky neangazuje vobec. napr liga proti rakovine, unia nepocujucich, dobrovolni hasici, futbalisti na dedinach... - vsetko mimovladky
sucastny stav vyhovuje dochodcom, ktori maju pracujuce deti na slovensku. a tych je vacsina!
Pan estok. Takto sa to nerobi do psej matere!!!
Daj konkretny link na taku vyrocnu spravu
Odporúčame