Tvoja viera ma nezaujima
Tvoja viera ma nezaujima
Hlavne liga proti rakovine, unia nepocujucich, dobrovolni hasici....
To, ze vo vasom videni sveta existuju len "politicke" mimovladky je vas problem
Pozri si vyrocnu spravu, co s tymi peniazmi spravila. Alebo radsej nie, radsej pindaj pri borovicke
Tratit budu rodicia so zamestnanymi detmi na slovensku a tych je vacsina
Co myslis, ktora skupina dochodcov je vacsia? Ti, co maju zamestnane deti, alebo ti, co deti nemaju, alebo su nezamestnane...
Vacsina dochodcov natom bude tratit.
Ze je uzitocnych mimovladok viac /tych su tisice/ ako "politickych", je jednoducho fakt. A vasa viera natom nic nezmeni
Ano. Pre vas je vela veci otazka viery. Nato fakty nezaberaju
Iba hlupak moze napisat, ze je viac prizivnickych mimovladok ako tych uzitocnych
Pre svedkov blahovych je kazda mimovladka skodna. Dobrovolne pomahat niekomu inemu, to im jednoducho nejde do hlavy.
Bude aj rozpravka o 14000 genocidne zavrazdenych?
Ziadne zbrane, iba taky detail, ze statna zbrojovka dodava hufnice.
Predlzujete vojnu fuuuuuuuuuuuuuj
Ved som ti to uz napisal. Vsetci chcu vojnu len putin mier.
Mig 29 dalsia neporazitelna zbran. Hahaha
Vam ked ten fico aj napluje do ksichtu aj tak mu budete tlieskat. Predlzujete vojnu!!! Fuuuuuuj
Jasne. Vsetci chcu vojnu len putin a fico chcu mier. Hahaha. Vy chcete bezpodmienecnu kapitulaciu ukrajiny a mier typu 1968 - rus nadiktuje co a ako bude
P.s. aj fico vyblakoval, ze volby budu urcite sfalsovane. A zrazu je ticho
Neboj fico a kapitan objednali f16 aj vrtulniky z ameriky. Takto tazko sa pchaju americanom do zadku ble.
Pan blaha sa o to postara a aj mier vyrokuje. Statne zbrojovky mozu dovtedy v klude zarabat na vojne za dozoru ministra kalinaka.
Jasneee. Vlada neposle nic, ale statna zbrojovka fici dale. Pan Blaha prosim zakrocte! Predsa nebudeme predlzovat vojnu a zarabat na vojne
Blaha si moze podat ruky s prockom. Ten aspon nebol podpredseda narodnej rady...
ficoovce. Zase ste sa nechali opit rozkom!!!
pred volbami: ani naboj na ukrajinu
po volbach: ak ma niekto platny kontrakt /so statnou zbrojovkou!!!!/, tak predavame veselo dalej.
Pan BLAHA prosim zasiahnite, predsa nebudeme predlzovat vojnu, nebudeme zarabat na vojne.
HAHAHA
daj si do guuglu kalkulacka cistej mzdy, tam zadaj priemerny plat + 0 deti do 18 rokov a vypluje ti, kolko dany clovek zaplati dan z prijmu. z toho vypocitaj 2%.
ale ak to nedokazes, rad ti poradim. bohuzial slovenske skolstvo uci ludi radsej biflovat sa poucky ako riesit taketo jednoduche prakticke ulohy
Odporúčame