moja babka dostane o 500 eur menej, ale naco ti to tu pisem. ty veris tomu, ze vsetci dostanu viac a na vieru fakty nepomahaju
moja babka dostane o 500 eur menej, ale naco ti to tu pisem. ty veris tomu, ze vsetci dostanu viac a na vieru fakty nepomahaju
ak dnes dieta zaraba priemerny plat, tak rodic dostane k dochodku cca 20 eur. moja babka takto dostava zhruba 70 eur mesacne, kedze ma 3 deti
po novom dostane cca 9 eur mesacne z 2% dani + doplatok na 13sty dochodok 300 eur.
Ficoovce, zase ste sa nechali opiť rožkom!!!
mozno aj blahovci raz zistia, ze peniaze nepadaju z neba a ak chce stat niekomu viac dat, tak niekomu musi aj viac zobrat.
nechali ste sa zase opiť rožkom!!!
pekna teoria. realne to bude vyzerat tak, ze neziskovkam zoberu peniaze a na hluchych, nevidiacich.... hodia bobka
tazko diskutovat s niekym, kto nema absolutne šajnu o císlach a pise len prazdne frazy.
rodicovsky bonus bol nevyhodny pre tych, ktorych deti su zivnostnici a platia min odvody, alebo ak ma clovek deti v zahranici, pripadne ak si niekto necha vyplacat min mzdu a zvysok dostane na ruku. pre vsetkych ostatnych dochodcov je terajsi stav vyhodnejsi, konkretne cisla som napisal vyssie.
chod sa na ZŠ doucit matematiku!
aspon v priamom prenose vidime, ako sa naivni rojkovia nechaju opit rožkom a este im aj zatlieskate:
zisti si kolko islo na rodicovsky bonus a kolko su 2% z dani z prijmu FO - mala napoveda 2% z dani z prijmov FO je neporovnatelne menej ako 315 mil eur, ktore idu na rodicovsky bonus
unia nepocujucich mimovladka, liga proti rakovine mimovladka, liga za dusevne zdravie mimovladka, unia nepocujucich mimovladka, polovnicke zdruzenia mimovladka - vsetko uhlavni nepriatelia svedkov blahovych
takto sa to robi do psej matere!!!
zoberu im rodicovsky bonus a vyplatia plny 13sty dochodok. nech ziju prazdne sluby sustruha fica a pele na hrad!!!
Babka ma rodicovsky dochodok 70 eur mesacne. Ten jej teraz zoberu a daju jej cca 300 eur rocne ako doplatok k 13. dochodku.
Takto sa to robi do psej matere!
Naco by som jej to hovoril. Ona to vie. Iba totalni hlupaci si myslia, ze ten deficit vznikol kvoli mimovladkam, ukrajincom...
ten deficit je taky obrovsky, ze bez spoluucasti aj dochodcov sa nepodari vyrazne znizit. a taky obrovsky deficit tu je aj kvoli dochodcom ved min., 13 dochodok, rodicovsky bonus stoja rocne tak 1,5 mld eur.
a ake riesenie navrhujes genius? zadlzime aj nasich pravnukov aby sa mali dnesni dochodcovia lepsie?
cely cas vyplakavate, ako matovic zadlzil. samozrejme na tieto dochodky spadnu peniaze z neba.
budu svedkovia blahovi aj teraz vyplakavat, ze ako nehorazne sa zadlzujeme? ved teraz zadlzuje fico, to je ok.
nebudete akceptovat ziadne vysledky, ak vysledok nebude vrazda
ludia ako ty nebudu akcektovat vysledky ziadneho vysetrovania, pokial vysledkom nebude, ze ho zavrazdili. vy tomu jednoducho verite a nato ziadne fakty nepomahaju
Ak chce stat zvysit dochodky, tak musi bud zvysit odvody /znizit platy/ alebo zvysit dane /zvysit ceny/, alebo zvysit dlh.
Slovaci tie peniaze prezrali a teraz zistili, ze to treba aj zaplatit
Odporúčame