Stat v roku 1998 nevlastnil ani jednu akciu vsž
Stat v roku 1998 nevlastnil ani jednu akciu vsž
V roku 2019 boli v neporovnatelne vacsej strate ako v roku 2022. A teraz sa naco vyhovoris? Na kozmicky prach?
A cim si meral, ze s jeho nazormi suhlasi vacsina slovakov? Nejakym univerzalnym "nazorometrom" ?
nasi politici schvalili: zvyseny danovy bonus na deti, zvysene pridavky na deti, 13sti a minimalny dochodok. za posledne 4 roky sa schvalili populisticke voloviny za 2,4 mld eur rocne!!! a vsetci hlupaci tlieskali.
Balte kufre smer Grecko!!!!
zvyseny danovy bonus na deti, zvysene pridavky na deti, 13sti a minimalny dochodok. za posledne 4 roky sa schvalili populisticke voloviny za 2,4 mld eur rocne!!! a vsetko ide na ukor vyssieho deficitu teda vacsieho zadlzenia. co myslite, kto to nakoniec vsetko zaplati? hlupy slovak, ktory tymto populistickym volovinam tlieska
Alebo niekto v priebeznom pruhu sa absolutne nevenoval riadeniu a nevsimol si, ze sa mu tam zaraduje kamion, ktory sa v pripajacom pruhu nevie rozbehnut na 90 km/h a je treba, ak ked to nie je povinnost, aby kamion v priebeznom pruhu trochu zvolnil
zaloz firmu, nezdieraj a daj 5000 platy
predavacka v lidli nema rovnaku mzdu ani v ramci nasho maleho slovenaka, elektrikari, vodari, inzinieri detto.
a tak isto aj predavacka v spanielsku nezarobi tolko ako predavacka v svajciarsku, predavacka v rakusku ma viac ako predavacka v taliansku a predavacka v chorvatsku menej ako predavacka v cesku. o rovnakych mzdach v ramci eu snivaju len totalni naivkovia
jasne. vsetci robia nekvalitne len slovaci špičkovo. hahaha
pravda je taka, ze velmi vela firiem nevie zohnat ludi
aspon sa mas na koho vyhovarat za svoj mizerny zivot
30? rusaci toto kvakaju najmenej 70 rokov. este sudruh mariupol zabudol na rozpravku o zlatych rubloch a bezcennych zelenych papierikoch a hlavne BRICS.
zase prispevok plny hoaxov o elektromobilite. uz len chyba, ze skolabuje siet, nie su elektrarne atd.
podla svedkov blahovych je zaluzny mrtvy. ako s nim mohol niekto spravit rozhovor?
drviva vacsina plynu z norska je na dlhodobe zmluvy
drviva vacsina plynu na slovensku v roku 2023 je stale z ruska, ale blaha ma asi ine informacie
to povedal prof stanek? takymto stylom sa daju navysit ceny v jednotkach %, urcite nie v niekolkych stovkach%
preco musi stat dotovat ceny plynu pre domacnosti, ked je stanovena pevna cena?
nemusis snivat. mozes sa tam prestahovat, ak tu nie si spokojny
aha cize nie je tam pevna cena
a myslus, ze nori ti nedaju zlavu pri dlhodobom kontrakte?
Odporúčame