chod sa stazovat pred rusku ambasadu
chod sa stazovat pred rusku ambasadu
len idiot si moze mysliet, ze pri dlhodobych dohodach je stanovena pevna cena
svedkova blahovi tu bluznia o tom, ze tych vyse 100 mld. m3 plynu vyvazaju miesto eu do ciny a indie. a podobne bludy su aj tvoje rozne cenove hladiny
ruska piata kolona stale nepochopila, ze aj rusi predavaju plyn za trhove ceny. cize norsky plyn stoji rovnako ako rusky
a ja furt citam od miestnej uderky, ze vlada nijako nepomohla s inflaciou. a teraz, ze ceny plynu by boli niekolkonasobne vyssie
zase niekto odhalil toto zakerne sprisahanie
tak v prvom rade vacsina servisov zanikne, lebo nebudu vymienat oleje, filtre, vyfuky...
a vo zvysnych servisoch budu musiet byt dostatocni odbornici z it
podiel ev na novych autach je v cine neporovnatelne vacsi ako v eu. aj tam ich do toho tlaci brusel a nekompetentni politici?
vyvoj sa zastavit neda
a este židojašteri a kozmické žiarenie
zase zarucena informacia o doplatkoch
nemas ani potuchy ako vyzera skolabovane zdravotnictvo
fajn. a mudrlanti ako ty pojdu liecit a ked nevyliecis ale pomozes do hrobu, kedze o tom vies H, tak pekne do basy, tam budes mat dost posluchacov tvojich prihluplych nazorov.
chod tam pracovat ty, alebo tvoje deti!
zdravotnictvo musi padnut na hubu. vtedy slovak, aj ked len mozno, pochopi, ze kombinacia minimalnych doplatkov, nizkych odvodov a rozdrobenych nemocnic je trvalo neudrzatelna
len v tom pripade by imigranti nemali platit ani odvody
dal by som poplatok 100 eur a ak si zavaznost zdravotneho stavu vyziada hospitalizaciu, tak 100 eur sa samozrejme odpusti. A zrazu by boli pohotovosti prazdne
na f-16 objednane za zahranicneho agenta fica sa peniaze asi najdu
ja som napisal "že všetok Paralen sa vyrába v Indii"? od aleny45 pytaj dokaz
najdi to a mozes sem dat konkretny link
vie ruska piata kolona aj nieco ine ako klamat od rana do vecera?
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/… vyrobene hadaj kde?
Odporúčame