slovensko bolo spojencom fasistickeho nemecka, ako prvi sme zacali vyvazat zidov a slovaci dodnes spominaju v dobrom ako sa nam tu fantasticky bacovalo pocas ii. sv. vojny.
slovenska pospolitost, jej pochody, neskor lsns priamo v parlamente, mazurek a kotleba pravoplatne odsudeni.
a napriek tomu som presvedceny, ze slovaci neonacisti nie su. v kazdej krajinu su extremisti ci uz pravicovi alebo lavicovi. a oznacovat krajinu ako neonacisticku, kde je prezident zid, mozu len svedkovia blahovi


