ale ved vacsina chce populistov, tak ich mame a mame aj populisticke rozdavanie. a ze to ide na ukor vyssieho dlhu? to hlupakov nezaujima
ale ved vacsina chce populistov, tak ich mame a mame aj populisticke rozdavanie. a ze to ide na ukor vyssieho dlhu? to hlupakov nezaujima
populisticke nezmysly ako 13sti, min. Dochodok, rodicovsky bonus, zvyseny danovy bonus na deti, zvysene pridavky na deti, vsetko spolu za 2,6 mld rocne!!! prežrane peniaze, vsetko na ukor vyssieho dlhu
a kolko ludi zamestnavali, ako sa podielali na hdp, aky tam ma stat podiel dnes? zase sa odbornici z rodu samson slavien tvaria, ze spp, distribucky a elektrarne zamestnavali statisice ludi a generovali miliardove zisky
dajme tomu, ze tie strategicke podniky mame. stale nezarobia ani na ten minimalny dochodok, ktory stoji slovensko 550 mil rocne!!!
podstata je, ze prezierame peniaze. neinvestujeme, prezierame, podobne ako greci v minulosti
nie som z bratislavy, ani v nej nebyvam ani nepracujem
volenim overenych neschopakov sa slovensko urcite posunie dopredu
a realne vieme robit nieco, co nie je postavene na lacnej pracovnej sile? kto tam bude robit? absolventi enviromentalneho manazmentu zo skalice?
lebo statom vlastnene cargo, posta, zsr, zssk, znasaju zlate vajcia hahaha.
a aky zisk mali banky v case, ked boli statne?
ano tlaciarni diplomov mame dost, ale ziadnu VŠ v top 500 v eu
nekvalifikovana pracovna sila moze len tazko dobehnut staty s neporovnatelne lepsim skolstvom. ale slovaci chcu radsej obedy "zadarmo" v skolach ako napr lepsie dualne vzdelavanie
konkretne koho predali?
tak ten, kto dochadza do prace asi nebude potrebovat celomestsku kartu a ceny nerezidentskeho parkovania v jednej zone napisana nie je
20 rokov neschopnych populistov prinasa vysledky. a slovaci zvolia zase populistov
mame aspon 13sti dochodok, minimalny dochodok, rodicovsky bonus, vyssi bonus na dieta, obedy zadarmo v skolach. vsetko populisticke prezrane peniaze, vsetko na ukor vyssieho dlhu. Ale sak toto slovaci chceli, aby "stat" dal.
A kolko krat si presiel tych skoro 1000 km na jednu ranu?
Cena tohto auta je katastrofalna. Eu automobilky si vyslovene koleduju aby im cinania a tesla dala riadne po papuli
Socialisti by furt niekoho zdanovali, ale nie seba, ale tych druhych. Tam nech sa zdania poriadne cigarety a alkohol. Zato sa mozu flakacom stavat byty
Ak to tak velice zaujima, tak s manzelkou sme zacinali v jednoizbovom neprerobenom byte, na ktory sme si nasetrili pocas byvania v podnajme, ked sme byvali siedmi. Ten byt sme vlastnymi silami zrekonstruovali, predali a isli do 3 izboveho, ten sme nasledne tiez predali a zacali svojpomocne stavat dom a pocas stavania sme byvali u rodicov. Dnes mame hypoteku nizsiu ako ludia, ktori ziju v panelaku. Nechodili sme na dovolenky ani do svajciarska, ani do tuniska ci na maledivy ako moji mladsi kolegovia, ktori byvaju u mami, neplatia nic a aj tak maju dlhy!!! A ti ako prvi fňukaju.
A mame len jednu nehnutelnost, principialne mi ale vadia taketo socialisticke dristy, kedy sa niekto ma niekomu inemu na nieco skladat. Majetkove dane v zahranici sa platia podla hodnoty, nie podla toho, kolko ich mas.
Donovaly mame za sebou niekolko krat. A hadaj ako to dopadlo? Vzdy to skoncilo kolonou za kamionom, dodavkou, karavanom, mozes tam mat aj 300 kw aj tak pojdes 60 km/h za kamionom.
Skoro kazdy rok chodime k moru plne nalozeni. Ten 55 kw motor sa samozrejme trapi, ale vzdy sme bez problemov dosli.
Inak k moru sme isli aj na skode-105
Odporúčame