Niekde bol o tom článok že nemci majú obrovské znečistenie elektosmogom len preto že majú ohromné množstvo veterných turbín tak ma láskavo nepoučuj
Niekde bol o tom článok že nemci majú obrovské znečistenie elektosmogom len preto že majú ohromné množstvo veterných turbín tak ma láskavo nepoučuj
To musí byť nádhera keď ti hučia veterné turbíny pri dome a ešte nevravím ten smog z ich elektrických motorov:)
Hodiť atómku na civilné obyvateľstvo bolo podľa teba správne?Keby to urobili proti vojsku tak nepoviem nič ale proti civilistom to bola genocída zo strany USA
Cheger vodka robí ramená ale keď príde k lamaniu chleba tak stíchne.Lipska burza sa mala okamžite zavrieť a zrušiť ten ich pošahany greendeal a obnoviť rokovania o mieri medzi Ruskom a Ukrajinov kým sa nedostaneme do bodu odkiaľ nebude návratu.a samozrejme treba vylúčiť z toho všetkého USA
Dementatora Chašeka už rovno porazí:)))
Už prestaň počúvať ten hlas čo ti našepkáva:)))
Vyzerá to tak že na budúci rok väčšina obyvateľov bude mať problém splácať ceny energií a to vďaka nečinnosti tejto vlády a eú.Po nástupe tejto vlády začína všetko krachovať od ekonomiky, poľnohospodárstva až po zdravotníctvo.Matovič mal v jednej veci pravdu že táto ich vláda sa zapíše do dejín.
Dementator pepan Chašek je nejako na prášky:)))
Na RTVS sa dá pozrieť jedine prirodopisny dokument inak vôbec nič a k ďalším súkromným staniciam Markíza a Jojka len toľko totálna stoka a odpad čo ponúkajú pre senoprežuvavcov
Taraba hra na viaceré strany takže podrží Matoviča
Táto vládna banda+Šulino doviedli Slovensko do takych problémov že budeme radi ak na budúci rok Slovensko nevyhlási bankrot.A to ešte vodkar sa nedávno chválil ako oni rozumne hospodária a vládnu
Ak to nieje hoax tak poľský europoslanec Sikorsky napísal k výbuchu NS1a NS2 ďakujem USA
Myslíš rok 2009 keď Ukrajinci kradli plyn určený pre Európu?
Jedine v spolupráci s USA
Je jasné že západná propaganda bude denne tliachat že si to Rusi sami urobili.Vieme odkiaľ vietor fúka a je jasné že v tom majú prsty USA a niekde som čítal že v blízkosti tých výbuchov operovali USA vojnové lode.Pre Európu začínajú temné casy
Pán preziďent Rizman má takú veľkú podporu?:)
Len nedávno poliaci plačkali aby bolo Nórsko solidárne a znížilo cenu plynu:)a aby ho nepredávalo spojencom za trhové ceny:))))
Veď to vidieť:)ak nezdieľaš liberálne hodnoty tak s tebou zatočíme príklad Maďarsko,Poľsko a najnovšie sa Uršula vyhrážala taliansku.a samozrejme dodávanie zbraní na Ukrajinu to sú tie liberálne hodnoty ako sa správne bojuje za liberálne hodnoty
Keby sa voľby konali súčasne v celej Európe tak Uršula utrieť ústa na prázdno:)
Odporúčame