Pán Siekel asi pozorne nepočúval:) plynu bude málo a šport a kultúra sa budú vypínať ako prvé a pochybujem že im táto vláda nejako pomôže v tejto zložitej dobe
Pán Siekel asi pozorne nepočúval:) plynu bude málo a šport a kultúra sa budú vypínať ako prvé a pochybujem že im táto vláda nejako pomôže v tejto zložitej dobe
Aj keby Putin použil jadrovú zbraň tak USA nezaútočí na Rusku armádu takže kľud a pokoj:)
To čo povedal Petraeus je poriadna konina:)Dobre vie že po tomto by svet išiel na pravdu božiu
Eú je celý svet?
Z Európy sa za začínajú sťahovať firmy priamo do USA to znamená že USA idú obetovať celú Európu a máš pravdu že Rusi dostanú zopár prepleskov len sa obávam že potom Rusko dá Európe riadnu nakladačku
Keď sa eú nezreformuje tak je možné že v budúcnosti sa rozpadne alebo sa rozdelí na západnú a východnú časť ako to nedávno niektoré štáty zamyšlali
Ukrajine všetko platí EÚ
Nórsko? myslíš vážne?:))) Srbsko ma cenu omnoho menšiu ako Slovensko a pokiaľ viem tak Moldavsko rujnuju ceny energií
A ty si tomu pochopil?alebo sa len tváriš že tomu chápeš len preto že túto bandu podporuješ?
Celá eú by mala ľuďom povedať koľko doteraz miliárd eur stali sankcie proti Rusku
To je tvoj slovník nadávať do primitívov? typické pre voliča OLANO.Veď sa neboj keď skončí táto vláda tak som si istý že prídu aj vyšetrenia
Krásne komedialne príspevky píšeš:) vieš aký účet urobila táto vláda za dva a pol roka? skús si to dohľadať a zistíš ktorá vláda bola efektívna a ešte táto vláda nás úspešne ťahá do bankrotu
Ja som už dávno vravel že na budúci rok bude tak ako nikdy nebolo.Ekonomika bude padať strmým pádom a vláda namiesto riešení hľadá triedneho nepriateľa a liek na ekonomiku je len ho treba zrealizovať napríklad odísť z Lipskej burzy,zazmluvniť plyn priamo od Ruska a zvážiť uvalené sankcie na Rusko kým nieje neskoro.A ten nápad zastropovať plyn dovážaný zo zahraničia môže znamenať že nám nikto nič nepredá a môže to ešte zhoršiť
Energetika,zdravotníctvo,pekárne,školstvo a priemysel pred krachom a toto už nieje náhoda ale skôr cielene akcie aj tejto vlády
U tých dvoch pánov už mali dávno klopať baranidlom páni z naka
Heger a ty nevieš že najsilnejší žerú ako prvý a potom prichádza ďalšia skupina sa najesť a až potom sme na rade keď ostane ohlodana kosť.Solidarita začína a končí na začiatku a mám obavu že náš región je určený na vojnu
Počítam že v budúcom roku bude taká veľká solidarita v energiách ako bola v začiatkoch pandémii
Bolo ich tam desať+dvadsať novinárov:)))
A druhá polovica pribudne po novom roku
Odporúčame