Táto vládna banda+Šulino sa rozhodla totálne zničiť Slovensko.
Táto vládna banda+Šulino sa rozhodla totálne zničiť Slovensko.
Vieš kedy odvolajú Matoviča?keď SAS zahlasuje v utorok za odvolanie Mikulca:)a to bude koniec vlády poloblaznov:)
Ja si počkám na utorkové odvolávanie Mikulca a som zvedavý ako sa zachová SAS:)))
Už aj USAci sa smejú ako sme im naleteli
Fico chce odvolávať Mikulca a ak SAS nebude hlasovať za odvolanie Mikulca tak Sulík bude mať smolu z odvolávaním Matoviča
Líder KDH a jeho žena sa len hrajú na kresťanov a OLANO ma dve frakcie konzervatívne a liberálne krídlo.No a zo skúseností z minulosti KDH boli vždy podrazáci
Čím dlhšie bude Igor vládnuť tým je väčšia šanca že sa už nedostanú liberáli PS,Oľajno, SAS a KDH k moci.
Kamarát veď som ti to napísal:)Smer, SNS a HID majú veľmi veľké prešľapy pre ktoré sa dostali k moci blázni a likvidatori Slovenska
Netreba sa čudovať keďže Pepa je mlatič žien a ešte agresor a stačí si pozrieť jeho kariéru a minulosť
Len aby sa hokej nehral len v Rusku pri takých cenách energií:)))
Lenže pre pracujúceho by to bola najhoršia varianta a dúfam že ani nikdy nevznikne a ako som písal ľudia si musia vytrpieť Igora až do samého konca aby pochopili že nie všetkému majú veriť čo na pódiách škriekali tváriaci demokrati alebo čo im v zobrazovači púšťajú ako ovciam
Oni to berú ako experiment.jeden sa nepodarí skúsia ďalší experiment:)
Veľmi dobre si pamätám čo chcel Sulík v parlamente pretlačiť za zákon že sa zrušia všetky sviatky a aby ľudia makali ako otroci či je sviatok alebo nesviatok
Tá tvoja koalícia PS, KDH,HLAS a SAS by z ľudí urobila totalnych otrokov.Čim dlhšie bude pri kormidle Igor tým menšia pravdepodobnosť tej koalície čo si vymenoval.
Prepáč všetko im ide skvelé a dobré hospodária.Uz vidím v diaľke svetlé zajtrajšky:)veď kto by nechcel takú vládu ako je táto kde je pretlak odborníkov:)ešte raz prepáč že som si to svojou zaslepenostou nevšimol že nám vládne najväčšia elita odborníkov v celej galaxii:)
Lenže tam sú skoro všetci plagiatori či to bol obuvník, štartér a ďalší vládny poslanci.a aj Šulino má podozrivy diplom
Táto vláda všetko úspešne zničila a to jej stačilo len dva a pol roka vládnutia.To že sa Fico vráti je len vaša zodpovednosť čo ste volili bláznov Óľajná.A teraz nariekate že idú protesty a to ešte neprišli nové výmery za energie lebo až vtedy sa tie protesty rozbehnú.
Nevedia skrotiť Orbána tak idú na neho takto:) EÚ čaká ťažká zima a uvidíme či sa aj dožije konca zimy.
Môžem potvrdiť.zdierali zákazníkov ako nikto iný a kto si spomenie na meno Palacka tak ten pán zrušil tender na mobilného operátora a každému môže byť jasné ktorá spoločnosť ho vtedy korumpovala
Odporúčame