Nebude elektrika nebude hokej:)treba bojkotovať tie firmy a bude pokoj.
Nebude elektrika nebude hokej:)treba bojkotovať tie firmy a bude pokoj.
Podľa toho čo trepal francúzsky prezident tak sa pripravme na najhoršie a kto tvrdí že všetkého máme dosť tak klame.Nerozumiem prečo pravda nedala článok zo včerajšieho dňa keď zasadali pajaci z eú ohľadom energií kde sa nedohodli na ničom a ľudí, firmy nechali v neistote.padol návrh o zastropovaniu ruského plynu a len tri štáty súhlasili čo znamená že v eú začína rozkol ohľadom sankcií
Koho nominovali?dúfam že odborníkov Pročka,Tabak a Kuriaka:)
Ževraj sa lídri nedohodli na zastropovaniu ruského plynu a ani sa nečudujem to by možno bol koniec eú
Gambaty vždy priťahoval smrť kde sa objavil
Aj to málo rujnuje ekonomiky a to sa obávam čo príde v zime a v novom roku
Od začiatku som nesúhlasil nad tým nezmyselným atómovým šparovanim
Ja som myslel čo si požičali na finančných trhoch a nie z rozpočtu
Kamarát keby sa všetko bralo poctivo tak USA, Británia by boli pod sankciami desaťročia za ich zverstvá.z konfliktom na Ukrajine nesúhlasím ale dvojaký meter aký má západ je dačo nehorázne.Opytaj sa čo USA a Británia robia za zverstvá v Jemene
A ešte povinná kastrácia:)
Za dva a pol roka táto vláda minula dvadsať miliárd a nik nevie načo ich minula
Táto vláda robí nákupy bez verejného obstarávania a novinári sa ich pýtajú?nie a ešte ich prešľapy zakrývajú.Hromadna šparovačka nás vyšla vyše miliardy a výsledok nulový a nikoho to nezaujíma.
Budeš radšej kupovať koláče?:)
O cene 10 eúr som čítal asi pred rokom takže Schvabovcom to ide podľa plánu.nič nevlastniť a byť šťastný a jesť červíky
Jedna stará pani zomrie a idú sa z toho zblázniť.BritomSaudom a USA treba pripomínať čo páchajú genocídu v Jemene.Koľko ľudí vie čo sa deje v Jemene pod vojenskou koalíciou tých štátov?
Že celý svet ju oplakáva?prečo neoplakavaju deti v Jemene?tam by mal svet plakať že dovolili genocídu zo strany SA,Veľkej Británie a USA a nie sa starenou čo si žila kráľovský
GP Harmana pekne uzemnila:))))ak náhodou výhra voľby opozícia a bude skladať vládu tak mu nezávidím.mal radšej čusat ako otvárať chlebaren
Harman sa správa ako koaličný poslanec a nie ako policajný šéf ale zjavne mu už tečie do topanok
A z Bruselu prišlo niekedy niečo dobré alebo prospešné pre obyvateľov? Počítam že bruselský hadi schvália zastropovanie cien energií pre všetkých rovnako
Tento kriminálnik vedel rozpredávať strategické podniky a veľký majster v kupovaní poslancov
Odporúčame