Ak je tento odborník ako náš Duleba tak Rusi sú za vodou:)
Ak je tento odborník ako náš Duleba tak Rusi sú za vodou:)
Fico vidíš ako sa to robí:)ak sa nemýlim tak nominant za SAS mal vyše desať MOMiek kde zarobil poriadny balik
Oni majú silove,policajné zložky pod kontrolou+sudcov a špeciálnych prokurátorov a nebudu váhať ich použiť proti vlastným občanom
Krupa odišiel preto lebo v ďalších voľbách by bol na kandidátke na posledných miestach a bol by veľký predpoklad že sa do parlamentu nedostane
Áno ide dole vodou ale táto vláda to zrýchlila raketovo
Infláciu má na svedomí EU a táto vláda k tomu dopomohla a vojnu na Ukrajine západný svet húževnato podporuje a nevyzerá že by chceli aby sa skončila.a ešte pripomínam že vláda má ročne 3miliardy eúr ktoré fico neukradol alebo sa mýlim?:)
Ale čo očakávať keď máme účtovníka Matozziho
Za dva a pol roka dokázali zadlžiť Slovensko tak že to ani Fico nedokázal za 12 rokov.A to ešte majú rok a pol na rujnovanie Slovenska
Tie správy z kadejakých západných a ukrajinských zdrojov sú každým dňom čoraz viac pritiahnuté za uši:)také na pobavenie publika:)
Všetci oľajnovci budú hľadať útočisko v extrémistickej PS:)
Skôr už má zarobené tak teraz sa ide nejde zašiť aby zmizol z mysle ľudu:)
Veď Matelko nedávno blúznil o NSDAP:))))
Koľko že mal hlasov vo voľbách?1800?uvidíme kde zakotví tento US lokaj:)
Rusi odchádzajú z ISS a američania ostali v šoku:)lebo keď Rusi opustia stanicu tak to znamená koniec ISS.
Krásne fantasmagorie píšeš:)Čína už nedovaža také množstvo súťaž Európy ako v minulosti a ruský trh bol pre európske automobilky veľmi zaujímavý
Rusi idú vyrábať autá a Renault je na pokraji krachu.Europa si pomaličky zatvára dvere na ruský trh
Chmuľo keby nebolo Rusov tak amíci doteraz pozerajú hviezdy zo zeme:)
Totálna úbohosť a Chovan to je brankár?možno by si zachytal v druhej lige
Vlastné aj z Afganistanu USA zdrhali že všetko tam pozabudali:)
Kamarát tie lietadlové lode sú vhodné voči krajinám ako Irak, Afganistan alebo Sýria ale voči Rusku alebo Číne sú to len plávajúce vraky nič viac
Odporúčame