EÚ a USA ukradli Rusom vyše tristo miliárd dolárov
EÚ a USA ukradli Rusom vyše tristo miliárd dolárov
To si ešte nevidel ako USA vojaci kradli zlato a cennosti v Iraku:)tam zlato hádzali na korby nákladných aut
Súčasťou psychiatrického oddelenia
To ako uvreštana Štanka rozhoduje kto má odísť? títo takzvaný umelci sú zodpovedný že nám vládnu psychopati.
Ja nestrašim len konštatujem a kľudne sa pozri aké sú ceny energií v Čechách a ďalšie zdražovanie nás čaká po novom roku.Najlepšie je že v Anglicku jeden obchodný reťazec ponúka jedlo už na aj splátky:)takto Európa dobačovala ich slávne sankcie
Zaujímavé ako proUsacky agenti bojujú za udržanie vládneho chlieva aj za cenu že zrujnuju krajinu
Ty si počkaj po novom roku čo sa bude diať v Európe z energiami
Vyzerá to že Európa nebude mať komu predávať auta.Rusko naznačilo že západné firmy čo odišli z ruského trhu sa už naň ľahko nedostanú.
Treba jej a ďalším navrhnúť čo sú horlivý do znižovania kúrenia aby si svoje kancelárie presťahovali v zimnom období do Oravskej lesnej:)
Priznaj sa že si ho volil aby bola sranda:)Keby si ho lepšie poznal tak zistíš že je to psychopat a vlastne celá vláda je banda pošahancov čo rujnuju Slovensko
Čo na tú blbosť napísať:)len to že si poriadny bambus
Zadlženie štátu a občanov ide do astronomických výšok+extrémne zdražovanie a oni sa tvária ako skvelé hospodária a hlavne heger a Matovič sa samochvalia ako im to ide dobre od ruky.Predčasne voľby sú prvý krok aby sme sa zbavili hrôzovlady a druhý bude iný sme navolili správne strany lebo môže hroziť že sa k moci môžu dostať extrémisti z PS
Ja som Fica nikdy nevolil ale po dva a pol roku tejto vlády ktorá rujnuje Slovensko má Fico môj hlas a 80% ľudí urobí to isté
Zase divadelné predstavenie na bôriku a Verona ešte zahrá bábkové divadielko
Nechytil si náhodou mozgožruta?Skús si ten článok prečítať ešte raz a ak to nepomôže tak aj viac krát:)
A čo by sa stalo keby odišli?No nič by sa nestalo a ani sankcie by sa nerušili či z jednej alebo druhej strany.A je viac ako isté že Ukrajina a USA nás Európanov tlačia do vojny proti Rusku
Myslíš Anglicko?:)lebo oni kupujú Rusku ropu ako divý
Prečo by mal rozmýšľať keď mu stačia krvavé oči:))
Odporúčame