Skôr si myslím že celá Europska liberálna špička žije vo fantázii
Skôr si myslím že celá Europska liberálna špička žije vo fantázii
Tie lietadlové lode sú v dnešnej dobe zbytočne keď sú v súčastnosti hyhersonicke zbraňové systémy a Rusko ich má vo výzbroji
Ešte že tabak kúri radiátormi:)))
Európa sa rúti do ekonomickeho krachu ale dôležité je že pomáhame Ukrajine vopred prehratej vojne.
Politici sa stále snažia ľudí presviedčať že ceny energií sú dôsledkom vojny ale nieje to tak lebo za všetko môže Bruselská smotánka ktorá chce zaviesť zelenú energiu+od 2008 spustila nekontrolovateľne tlačenie peňazí nepokryte tovarom ani službami a tie sankcie na Rusko tu ekonomickú skazu len urýchlili
Asi sa mýliš:)
Elektrická energia sa vyrába aj z dovezeného plynu:)))
To si robia srandu?veď to je pre veľa domácnosti likvidačné
No v Mariupole je výstavba v plnom prúde a z učebné osnovy sa nezmenili len k ukrajinčine pridali ruštinu ktorá bola zakázaná
Len aby im nedali tie cigary a víno preplatiť:)
Keď bude volebná kampaň tak to dajú na 5miliard čo Fico údajne ukradol:)
Po vypnutí plynu bude Fico najmenší problém pre túto koalíciu:)
Možno máš pravdu ale matelkov psychopaticky pohľad a jeho krvavé oči naznačujú niečo iné že po Ficovi ide ako pes po údenom:)))
Čas sa vám kráti zo zatknutím Fica:)treba pridať lebo za necelé dva roky budete tam kde chcete dostať Fica:)
Čítal som že až trom športovcom v priebehu týždňa zistili toto ochorenie
Rusko bude predávať suroviny blbej Európe za ktoré zinkasuje ťažké prachy a ten západný trh čo pomaličky kolabuje on už nestojí.
Ak zrušiť právo veta tak to radšej vystúpenie z eú
Keby sa náhodou zrútila ekonomika eú tak vtedy zistíš čo je kupovanie potravín a príklad Srí lanka
To by bolo pre tu bandu jednoduché že sa nedostanú opäť do parlamentu a treba aby sa voči všetkým v tej vláde vyvodila trestnoprávna zodpovednosť
Odporúčame