Tebe útoky prebiehajú v tvojej hlavičke
Tebe útoky prebiehajú v tvojej hlavičke
Takže trolovia zo SMEti diskusií sa v klikaní doslova vyžívajú:)
Pri tomto Bruselskom gangu a našej vlády tie ceny budú ešte rapidnejšie stúpať a veľa rodín to položí na kolená že nebudú vládať platiť nájom a mať peniaze na stravu
Ešte mohli dodať že na tom mítingu čo ziapal ako Adolf ho ľudia pekne krásne vypískali:)
Verona Verona čo s teba vyrastie:)
Po voľbách dajú túto bezvýznamnú stranu do krachu a som si istý že Verona si nájde inú stranu kde sa prilepí
Máš to v hlavičke veľmi ale veľmi popletené:)Tusk a proruský?
Žeby plány Schvaba? nič nevlastniť a byť šťastný? Vláda sa k vlastným občanom chová ako k odpadu a to nás čaká ešte rok a pol do volieb.
To áno ale teraz tam nebudú proamericke a probruselska banda
Takým tempom budú v Európe nepokoje a začnú padať proamericke vlády.v Taliansku to začina
Ó ako sa zastavaš náckov:)
To že si ničime hospodárstvo je podľa teba boj proti Rusku?to že veľa domácnosti padne na úplné dno je v poriadku?si chorý človek
AZOV,Ajdar,Kraken su nacistické zoskupenia o Tom niet pochýb
ÚRSO nemá dostatok informácií že ceny el.energii sú zastrpovane?tak povedal Matelko dutá hlava:)
To že Sulík kritizuje Matoviča za nezmyselné rozhodnutia nie sú žiadne výsledky:)))
Treba si pripomenúť ako Matelko kvakal o zastropovaniu el.enetgie a teraz ľuďom hrozí že budú platiť takéto pálky?
Bohužiaľ sa nájdu jedinci čo si požičajú na dovolenku
Prečo nepovedia že mu nezaberajú lieky na stimuláciu mozgu ale stále to hádžu na kovid:)
Ak je tento odborník ako náš Duleba tak Rusi sú za vodou:)
Odporúčame