Tak nám povedz čo urobila táto vláda za vyše dva roky?:)lebo jediné čo urobila je ozobračenie ľudí a zadlženie štátu do astronomických výšok je jediné čo urobili
Tak nám povedz čo urobila táto vláda za vyše dva roky?:)lebo jediné čo urobila je ozobračenie ľudí a zadlženie štátu do astronomických výšok je jediné čo urobili
Normálne sa mi to páči že sú všetci z koalície na nože a ešte sa do toho klubu bláznov aktívne zapojila Zuzana:)))nech všetci vidia čo za odpad navolili:)
No ekonómovia a firmy vravia niečo iné a to desivé scenáre pre ekonomiku eú, takže čo tvrdíš sú len tvoje zbožné priania
V čom nemám pravdu?veď na západe a hlavne Edko vodkar trepal o odpojení od plynu a ropy a ja nemám pravdu?:)
Áno Rusko je na víne:)demokratické západné spoločenstvo sa mesiace sa dušovalo ako nechcú hnusný ruský plyn tak teraz si to môžeme vyskúšať ako je žiť bez surovín.
Ruský krach?:)nedaj sa vysmiať:)to skôr náš eú krach.nech sa Španieli a francúzi pochvália ako kupujú skvapalnený plyn z Ruska a predávajú ho Európe za svetové ceny
Pamätaj že zoskupenie G7 sú najzadlženejšie krajiny sveta a už pred rokmi analytici uvádzali že nový lídri v raste ekonomiky budú Čína,India a ázijský región a Európe ostanú oči pre plač a astronomické dlhy
Keď nechá Nemecko bez plynu to znamená že ekonomika eu sa zastaví
Plyn sa do eú neobnoví pokiaľ bude blokáda voči kaliningradu pokračovať a ekonomika v eú môže zavrieť
Keby Rusko nemalo jadrové zbrane tak je dávno rozdrancovane jeho nerastné bohatstvo.
Myslím že plyn z Ruska do eú sa nespustí a to aj kôli blokáde kaliningradu zo strany Litvy a neschopnosťou Eú
Sankcie sa vyhodnotia už na budúci rok a aby to v Európe nedopadlo ako na Srí Lanke.Zaražajúce je že žiadne médiá neinformujú čo sa deje v Holandsku kde protestujú farmári a začína to prerastať do Nemecka a Talianska.
Už minule som písal že sa prepadneme do recesie a vďaka sankciám bude v budúcom roku ešte horšie ako nikdy a nikoho to neochráni.Europska únia urobí z Európy chudobný kraj
To máš ešte poopične stavy z pohody?aj keby teraz skončila vojna tak ceny budú stúpať a Európa si to poriadne zlízne
O akom reštartu Zuzana tára?táto vláda robí reštart každý mesiac:))))
Ešte pridám že Srí Lanka je prevažne polnohospodarska krajina takže tu nejde o nejaké obilie ale o to že ju roky rozkradali a teraz nemajú peniaze na nákup pohonných hmôt takže šéf diplomacie Blinken hrubo zavádza keď tvrdí že za to môže Rusko
Srí lanka je totálne rozkradnutá a zrujnovana krajina vďaka prezidentovi a vláde a to čo sa deje v tej krajine je vďaka USA ktorá dosadila proamerickeho prezidenta a nemá to nič spoločné s Ruskom.Srí Lanká nemá v štátnej kase vôbec žiadne peniaze na kúpu pohonných hmôt a potravín a nedávno bol článok že Rusko zvažuje zásielku pohonných hmôt a potravín do tejto ťažko skorumpovanej krajiny
Keby som to nevidel tiež neuverím
Nezabudol si na Oľajno?a ich furera čo má vzor v bývalej nacistickej strane čo bola v Nemecku?
Nedávno som videl video ako ukrajinský vojaci vyhnali obyvateľov z obytného domu a nasťahovali sa tam z argumentom že takto chránia ukrajinských vojakov:)z čoho boli obyvatelia poriadne nahnevaný a v šoku že ich doslova vyhodili na ulicu.
Odporúčame