Za dva roky táto vláda urobila z pracujúcich ešte väčších žobrákov
Za dva roky táto vláda urobila z pracujúcich ešte väčších žobrákov
To sú riadne Oľajnovske prasce
Kde na také tupusti táto idiotska banda chodí:)v poľsku zrušili DPH na potraviny a na pohonné látky dali 8% a nemajú žiadne obmedzenia.tak verím že ľudia budú v okolitých krajinách húfne bez nakupovať a našim podnikateľom zase ostanú oči pre plač
V Oľajno je fakt výkvet mysliteľov:)hlavne že sú dotácie na prasce pre našich ľudí
Západná civilizácia sa posúva vpred do novodobého stredoveku
Už pred rokom som čítal že tieto mňamky od fajzeru môžu narušiť imunitný systém a tento pánko je živím prikladom
Rozhadzany imunitný systém a provaxerska úderka nemá slov:)
Kultúrny priemysel už pred dvadsiatimi rokmi zakapal tak nechápem čo chcú zachraňovať:)dúfam že nie ten brak čo púšťajú v zobrazovači:)
Áno treba si pamätať protislovenske živly ktorý pracujú pre bruselských sorošovcov
Ak si si nevšimol tak dobu temna máme už dva roky a zjavne ďalšie dva roky bude trvať.a neboj sa príde rad aj na tvojich grázlov,vlastzradcov a kriminálnikov
Šuliga zase cucal u demetneho hríba a teraz len grcá blbosti
Vždy som vedel že píšeš satirický:)len so zabudol na odborníčku tabak
Ukáž mi aspoň jedného odborníka zOľajna:))))
A obaja majú ešte niečo spoločné alkohol:)jeden čo nenávidí alkoholikov predáva alkohol a druhý čo alkoholu holduje:)
Myslíš ako USAcka armáda kontrolovala opijove polia v Afganistane a následne kontrabant letecký prevážali po celom svete kdealu zakladne?
Takých hlupákov v koalícii sme ešte nemali a tento alkač Orave robí len hanbu.Ale už keď chce zakazovať tak zakažme cesty do Nemecka za koncentračné tábory,do USA za vraždenie na blízkom východe do anglicka a môžeme pomenovať ďalšie krajiny ktoré v minulosti robili genocídy.hlupak keby bol ticho ale na svoju hlúposť ešte upozornuje
Dopadneme ako nemci kde si USAcky prezident chodí na vojenskú základnú bez vedomia nemeckej vlády
Ale nech dajú referendum či chcú Slováci okupantov na svojom území
Odporúčame