ani jeden sudca a ani prokurator sa v strachu neodvazi sudit diktatora
ani jeden sudca a ani prokurator sa v strachu neodvazi sudit diktatora
tato vladna stvorka si moze dat nazov:sme vladna mafia ktora si navzajom pomaha
Slovensko je v pazuroch blazna diktatorovica
zaax neviem ale pozadu si tu len ty:)Matelko ma max.tri mesiace na svoje ksefty lebo potom uz nebude mat moznost kupovat tie tehotenske testy kedze sa ide masovo ockovat:)
to uz zaslepenec nevidi ze dezolat je blazon a treba ho odvolat kym je cas lebo stiahne cele Slovensko ku dnu
Sulik uz davno pochopil ze vstupil do koalicie blaznov a teraz si pojde to svoje aj pod hrozbou vykopnutia lebo on nestrati nic ale ta zostavajuca trojica strati vsetko
Ked Radacovsky cital uryvok z listu tak vsetci ostali v soku a najviac kolikova.
Jedna veta bola: ,Pozdravujem ťa a ľúbim ťa.‘ Druhá bola niečo také, že správajú sa ku mne ako k teroristovi alebo niečo také
Povedal tam niečo také, že ,správajú sa ku mne, ako keby som vyvraždil pol mesta”, také niečo,“ hovorí.A donedavna nam podsuvali spravy ako Lucansky doslova ospevuje vsetkych naokolo od ZVJ az po lekarsky personal v Ruzomberku
no nič ušaty kolik počuva diktatorika na slovo:)
Ako vidiet tak ty si uz od rana doštaty
ked sa prevali ze vsetky tie obvinenia stali na mutnej vode tak sa pojdes rodine Lucanskeho osobne ospravedlnit?
no dufan ze matelko to nebude mat take jednoduche ze skonci v blazinci a pojde okusit Pezinka aj Presov:)
ten co rozkradal Slovensko ide na slobodu a ten co zatvaral najhorsich vrahov v dejinach Slovenska zaplatil zivotom:(
ved sa chod opytat ministra kriziaka ako hascakovi robil krovie v gorile:)
tatran nerob zo seba blbca:)minister kriziak,malcharek,bubenikova a durindova vlada je namocena do podvodov v Gorile
Odporúčame