U nás v zapadakove ta tzv. samospráva to s podobným podvodníkom vyriešila efektívnejšie. starosta aj všetci nad ním strčili hlavu do piesku, podvodník si načierno postavil čo len chcel a neskolaudovane, nepovolené už roky uziva. ešte aj štátu ukradol pozemok tak že si ho oplotil. vlastne všetci sa vyhovárajú, že nejde o krádež.
Uzemný plán stanovoval že ak chce postaviť dom, musí v zóne zacvakat zo svojho aj verejnú komunikáciu. stavím sa že toto v BA bol ten istý prípad a podobný typci sa snažia s tým vydzubať.


