čo normalizácia ?? 1970 +- a nejaké reči preto s nimi KoZa išla do vojny, z pochovala vsetok biznis? nešibe tu niekomu?
čo normalizácia ?? 1970 +- a nejaké reči preto s nimi KoZa išla do vojny, z pochovala vsetok biznis? nešibe tu niekomu?
čo s takou pravdou. prečo máme bojovať proti rusom. čo zle nám spravili?
Peter možno nemiluje iné osoby
kolaborantska by bola s takouto holandskou smečkou. skusaju prekricat evidentne.
pre eú a jej prosperitu je len dobre že smer podkopáva takéto šialené plany
S akýmsi spusteným chvostom reagujú
škoda priestoru. stanicu treba umiestniť priamo nad trať ako všade v metropolách. Okolie zmysluplne developovat. to čo máme v bratislave a iných mestách sa nazýva vlaková zastávka.
Android stratí podporu davno pred tým nez dôjde batéria do nepoužiteľného stavu. v pohode mi fungujú tablety z roku 2011 ale prakticky nič na tom už nebezi. a 500 cyklov malo - znamená ani nie 2 ročný telefón.
treba sa súdiť. aj keď je to zdĺhavé a stojí čas a aj nejaké eura. potom s rozsudkom otravovať fizlov.
myslenie takýchto starostov či iných volených v malých počtoch je - pomôcť svojim voličom, mať na háku zvyšok alebo nejaký verejný zaujemk. príklady: pomôcť im kradnúť pozemky. povoľovať nepovolitelne stavby alebo neuradovat ich odstranenie. nekafrat do parkovania. pomáhať v iných podfukoch - voči socialke. držať fizlov čo najďalej aby nepokutovali napr za rýchlosť či alkohol.
paneláku? tak parkujú mnohí s rodinným domom a garážami. haraburdy odstaví na ulicu, na svojom si pestuje travnicek. u nás mnohí to berú na vagabunda - vybetonuje si zelený pás na ulici, zaprace chodník, zaberie jazdný pruh, len preto že to má pred domom.
poslanci asi nemali autoškolu, lebo evidentne si pomýlili zastavenie a statie
parkovacie politiky sú pre prachatych, resp nie lakomych. aby ľahšie zaparkovali, lebo dostanú z prepchateho verejného priestoru tých čo platiť nie sú ochotní/schopní - presunu sa tam kde sa neplatí
kto sa tomu divi. správny poriadok - komunistický zákon z 1967 im to umožňuje. v zmysle toho, štát má vždy pravdu. tak skusaju. štát sám si rozhoduje o pokute o výber ktorej má priamu finančnú motiváciu. ešte si dá aj papierovanie zaplatiť. keď súd o 5-10 rokov rozhodne (a ak to tam vôbec pokutovaný posunie = ďalšie poplatky súdu), vrátia, štát zaplatí trovy, nič sa nedeje.
to sa naozaj tak niekto volá?
cez Dunaj malymi tankermi môžu voziť koľko len chcú.
nás nie. Slovnaft áno.
Fico útočí na Kyjev lebo odmietajú spustiť opravený ropovod.
nie preto že ho zničil jeden či druhy.
z nízkej ceny ruskej ropy profituje len Slovnaft a úsporu neprenáša ďalej na spotrebiteľa či štát.
v 2022 ich chcel Matovič extra zdanit, nevyšlo to, odvtedy ani hlaska nikto nevydá.
celé zle. ako v 1980. tie kamery by mali slúžiť predovšetkým obyvateľom, nie obciam. ako dôkazy zabezpečujúce prostriedky. a len dôvodne. keď niekoho autar ohrozí, nielen vysokou rýchlosťou ale aj ďalšími porušeniami. aby mal možnosť sa obrátiť na obec a vymáhať pokutu pre seba na základe toho zaznamu, lebo ohrozený bezohľadnou jazdou bol konkrétny človek, nie obec. na prázdnej ceste nech si ide aj rýchlejšie, keď predvída že fyzicky nie je možné niekoho zraziť.
Odporúčame