môžu kupovať v Rusku ako inostrannu surovinu, ale lacnejšia takmer naisto bude (celková cena s dopravou)
môžu kupovať v Rusku ako inostrannu surovinu, ale lacnejšia takmer naisto bude (celková cena s dopravou)
prokurátor určite nie. ani usluzna fizelska banda.
v diskusii nič sexuálne žiadneho protivníka nemá čo obmedzovať.
v 1992 to vyšlo tak skúsili znova. ak cúvnu, ďalšia šanca dlho nebude.
Beáta je slabá. nie že Bartek je dobrý. tu by aj vrece zemiakov pre-argumentovalo. škoda jho nasadzovať do takto jasných tém. lebo aj on má určitu trvanlivosť a zakrátko bude opozerany.
priživujú sa asi všetci (daň za aký-taký poriadok) a ze homosexuál to je dobre či zle?
má pravdu - fešná (ale len ak už nemá milovnika)
slovneft zarába na rozdiele. už od čias Matoviča. ten zabrdol a po pár týždňoch radšej sklapol. nemôžu to priznať, tak počúvame všeličo len nie k veci.
tá pletie z houna bič. má to ťažké. stále dusia v sebe nejakú uveriteľnu pravdu (ak vôbec existuje) a zamotavaju sa do nezmyslov.
vyrobí a samé si zaplatí. z peňazí ktoré cmajzne všetkým cez inflaciu.
tento na pocit že Bartek v tej debate vyznel ako idiot?
klamať je ďaleko ťažšie než hovoriť pravdu. tu dokáže každý moula.
o. I. môžu letieť cez iné krajiny. alebo keď žiadna KoZa nepodvolí, cez Afriku+medzinárodné nebo. jedná sa len o náklady, aby boli čo najnižšie, úsporu paliva. ťažko sa dovtipit prečo PS tak zbytočne mlži.
vyjadrila sa či áno alebo nie? prvých 5 riadkov odzubavanie a ďalej sa mi to už nechce citat
stavia sa snáď najviac bytov v histórii. Búra sa minimum. Bratislava je snáď raz tak veľká ako v 1990ich. A ľudí jf +- rovnako ak nie menej. byty sú skôr neobývané. pre komplikácie s prenajímanim - slabým postavením vlastníka.
celý zákon je zbytočnosť. stavať na čierno sa oplatí. pokiaľ len obce budú mať právomoc búrať, nikto starostu nedonúti konať. u nás ho podmazli a už 5 rokov nekonanim udržiava čiernu stavbu. navyše na súde si to nárokuje aby ho súd nezaviazal vydať rozhodnutie. bude radšej súdu platiť pokuty z obecnej kasy (ak k tomu vôbec dôjde). o.i., kedy niekomu niečo v SR zbúrali.
kto tu diskusiu pozeral, pri aspoň troche pricetnosti musel nechápat. ten chlap tam mohol tresknut čokoľvek. nemožno uveriť že sú tak mimo.
Pokračujte s trencinom. To je tam jedno spiknutie. od dopravakov (priestupkové - taká milá pani ale kriva jak desať paragrafov) po kriminálku. fizlov jak maku zasitych v osarpanych budovách ale podvádzať vie každý jeden. prisiju či zažijú čokoľvek, zákon nezakon, dôkaz je niečo čo stačí nimi vysloviť (resp čo tvrdí jedna zo stran) a je dokázané. prokurátori len taká kulisa.
Rusko Ukrajinu ani nenapadlo. Červená armáda vnikla na územie ktoré si nárokujú oba štáty s ich výkladom opravnenosti. Čo sa tam potom zomlelo, kto koho napadol, je na diskusiu. V referende sa priklonilo obyvateľstvo k RF a doteraz tam nezaznamenali jediný protest že by chceli späť ku Kyjevu.
ale on múdro hovorí.
jediná obrana je začať prskať a jedovat sa.
Odporúčame