sprevádzala žoldnierov z Kolumbie predsa :)
sprevádzala žoldnierov z Kolumbie predsa :)
Denná dávka propagandy Ukrajinskej Praudy :)
"po ruskom raketovom útoku na pizzeriu v Kramatorsku z minulého týždňa. Informoval o tom ukrajinský PEN klub. Celkový počet obetí tohto útoku sa tým zvýšil na 13." ... Kedy prauďáci pripustia, že pri útoku zomreli desiatky ukrajinských vojakov a zahraničných žoldnierov?
hahaha, somár, vojaci sú tam preto, lebo bol zasiahnutý objekt, v ktorom sa schádzali vojaci :D
Ako hovorím, pozri si všetky dostupné fotky a vidá, na Telegrame, Instagrame, FB a TiktToku, ktoré tam dali sami americkí žoldnieri, a potom sa ozvi :D
Ale OK, poďme si pozrieť len tie fotky, čo tu vybrala a dala Ukrajinská Prauda. Fotka 3, bradatý chlapík v modrom tričku vpravo. To nie je civilista, to je americký žoldnier Nick Duckworth zo Sonory, California.
Tá ich kandidátka je ale riadny chaos :D
Ale s podporou médií ako Denník N a Prauda dajú aj 12 percent :)
hej, a presne preto ho dali do takej väznice s vážnymi nedostatkami, kde nefungujú monitorovacie kamery a kde si zamestnanci neplnia povinnosti, aby sa mohol v pokoji poslať na druhý svet a nestiahnuť politikov a papalášov, keby začal rozprávať :)
pozri si pekne všetky videá, fotky a statusy, a potom niečo píš, ty dement :D
Zasiahli miesto, kde sa stretávali americkí žoldnieri, z tzv. Gallant UAcademy. Dokazujú to ich vlastné videá a statusy. Na videách po výbuchu počuť angličtinu a vidieť chlapíka z 3. práporu Rangers.
A hlavne by si mal súdruženko Horský spomenúť na rok 2014 a 2015. Ukrajina vtedy nemala poriadnu armádu a proti vzbúrenému Donbasu poslala súkromné jednotky, napr. prápory Azov, Donbas, Dnipro atď, financované a vyzbrojené ukrajinskými oligarchami.
Tie boli v podstate autonómne a prezidentovi Porošenkovi trvalo dlho, kým ich včlenil pod Národnú gardu. Ale len formálne, pretože nacistický Azov je podriadený armáde a Ministerstvu obrany len na papieri. Má svoje vlastné štruktúry, vlastné zázemie, vlastný nábor, procedúry, logistiku, odevné firmy a mládežnícke organizácie. Som zvedavý, čo bude Horský písať v prípade, že sa niekedy po vojne vzbúri Azov :D
Známa je epizóda, ako vtedy novozvolený Zelenský navštívil Azovákov na Donbase s víziou mieru, ale Azováci ho na kameru vysmiali a ponížili. Vodca tejto minivzbury síce potom zomrel o pár mesiacov "na rakovinu", ale je to pekný príklad, ako títo náckovia nepočúvajú ani prezidenta :)
tak ten ani nie, ale pravda, žiadna loď nie je taká veľká, aby sa nemohla potopiť. A zvlášť pre monštrá ako lietadlové lode platí, že sú ľahkým cieľom :)
A čo? Však všetci žiaci sa už dobrých 20 rokov učia sexuálnu výchovu v "internetovej džungli", a tí pred nimi z časopisov. A niektorí prípadne aj od spolužiakov, kamarátov, súrodencov alebo rodičov. Neviem o nikom, komu by sexuálna výchova na škole chýbala :)
"väčšiny brigád so zahraničným výcvikom a vybavených modernými zbraňami dodanými krajinami NATO" ... aha takže teraz posielali čistiť mínové polia vlastnými telami len vojakov brigád bez zahraničného výcviku a vybavených nemodernými zbraňami NATO ako Leopardy 2, Bradley a MaxxPro :)
"ktoré však generálny štáb nezverejnil s cieľom neodhaliť nové pozície vojakov" ... hej, lebo Rusi nevedia, z ktorých dediniek sa stiahli :D
V zásade sa ale hovorí o troch možnostiach úderu - 1) okolie Bachmutu, ktorý Ukrajinská Prauda celé mesiace označovala za "strategicky nevýznamný", 2) v Záporoží, kde útočí bez väčšieho už 4. týždeň, 3) prekročenie Dnepra na viacerých miestach, vrátane bývalej priehrady, ktorú presne z tohto dôvodu Ukroši vyhodili do vzduchu.
ale prečo? Veď plynu máme dosť a je aj lacný :D
"Treba to povedať jasne: v roku 2030 bude tvoriť podiel elektrických áut 60 až 70 percent z celkovej ponuky nových áut na trhu" ... hahaha, jedine, ak byrokrati obmedzia ponuku spaľovákov na trhu, pretože elektrické sú a aj dlho budú po všetkých stránkach horšie a menej efektívne.
"Tieto autá budú menšie, ale dojazd bude vyšší." ... a ak chce niekto väčšie auto a násobne lepší dojazd? :D
Dotovať predaj elektroáut môžu akurát tak len bohaté krajiny, ako Nórsko, alebo Čína, ale nie zaprdené Slovensko. Najmä nie teraz, ak je prioritou zbrojenie. Však my nemáme ešte ani elektrifikované všetky železničné trate :D
A vtipné je, že síce Európa zakáže autá, ale naďalej sa tu bude lietať lietadlami a lode budú spaľovať mazut :D
zatiaľ :)
Azováci ešte neboli takí silní, ako sú dnes a ako budú o rok-dva :)
A hlavne by si mal súdruženko Horský spomenúť na rok 2014 a 2015. Ukrajina vtedy nemala poriadnu armádu a proti vzbúrenému Donbasu poslala súkromné jednotky, napr. prápory Azov, Donbas, Dnipro atď, financované a vyzbrojené ukrajinskými oligarchami.
Tie boli v podstate autonómne a prezidentovi Porošenkovi trvalo dlho, kým ich včlenil pod Národnú gardu. Ale len formálne, pretože nacistický Azov je podriadený armáde a Ministerstvu obrany len na papieri. Má svoje vlastné štruktúry, vlastné zázemie, vlastný nábor, procedúry, logistiku, odevné firmy a mládežnícke organizácie. Som zvedavý, čo bude Horský písať v prípade, že sa niekedy po vojne vzbúri Azov :D
Známa je epizóda, ako vtedy novozvolený Zelenský navštívil Azovákov na Donbase s víziou mieru, ale Azováci ho na kameru vysmiali a ponížili. Vodca tejto minivzbury síce potom zomrel o pár mesiacov "na rakovinu", ale je to pekný príklad, ako títo náckovia nepočúvajú ani prezidenta :)
hahaha, tak iste :) Toto sú len tie známe balóniky vypúšťané anonymnými americkými činiteľmi, teda agentami CIA apod., ktoré majú zasiať pochybnosti a nedôveru v armáde a Kremli :)
Čo sú toto za správy, Prauda? Však plynu je dosť a je lacný a kto tvrdí opak, je ruský agent :)
Aj Titanic bol pýcha :)
Nech sa progresívna Prauda snaží ako chce, PS ani hegerovcom percentá už neporastú :)
"Moskva opakovane obviňuje Ukrajinu z útokov na pohraničné regióny, energetické a vojenské zariadenia, ako aj z útokov bezpilotných lietadiel, a to aj na Kremeľ."
Toto je také typické presstitútske prauďácke spravodajstvo. Pretože Ukrajina naozaj útočí na pohraničné regióny, energetické a vojenské zariadenia, ako aj z útokov bezpilotných lietadiel, a to aj na Kremeľ. Takto pred mesiacom tieto útoky Ukrajinská Prauda označovala za akcie ruských partizánov :)
Odporúčame