Dvaja agenti sa stretli - jedna americký, druhý ex-komunistický, menom Pávek :)
Dvaja agenti sa stretli - jedna americký, druhý ex-komunistický, menom Pávek :)
Hahaha :D
Ano, samozrejme, Západ nikdy s ničím nemá spoločné :D
Len ospravedlnenie nestačí. Musia byť odškodnení!
Sankcie fungujú... lacná nafta do Turecka, drahá nafta do EÚ :D
Ok, a cena? :D
"Slovenská banka padla do rúk Ruska"
Ďalší debilný nadpis z dielne Ukrajinskej Praudy :)
Mŕtvy projekt. Heger, Naď, Remiška aspol. sú vyslovene toxickí, nikto s nimi nechce mať nič spoločné.
"16:00 Bulharský minister hospodárstva Bogdan Bogdanov v pondelok naznačil, že za nedeľnou explóziou v továrni na zbrane v meste Karnobat by mohlo byť Rusko" ... to boli určite len nejakí bulharskí partizáni, povedala by Ukrajinská Prauda :D
rektálny alpinizmus bitkárovi nepomôže odviesť pozornosť od kauzy Richterová :)
Ten Mordor to je Ukrajina predpokladám, súdiac podľa 8 miliónoch Ukrošov v zahraničí :D
Kto si priplatí, má plyn aj bez Ruska. A kto nie, zakáže vykurovanie nad 20 stupňov a utlmí priemyselnú výrobu :)
nuž, skúsili to Ukroši využiť, a opäť nič :D
"13:44 Podľa Kyjeva sa podarilo oslobodiť dedinu Rivnopil na juhozápade Doneckej oblasti." ... Rivnopil nemá žiadny strategický význam, ako nám denno-denne pripomínala naša Ukrajinská Prauda v prípade Bachmutu :)
aj tie ukrajinské, si predstav :D
Odporúčame