Jasné, každá opatrnosť dobrá. Na druhej strane chápem ľudí, ktorí si dovolia neveriť novým veciam - samodefinovaný operačný systém jedného výrobcu ako nástroj liečby je v danej fáze výskumu možno legitímny nápad, ale preventívne takej novinke môžem veriť alebo neveriť, hoci pri dobrom vzťahu k veľmi bezpečným operačným systémom počítačového typu. Keď sú ľudia trpezliví v lockdowne, mali by byť aj s prístupom k riešeniu, už iba preto, lebo pre manipuláciu nemusí byť veľa priestoru - vždy sa bojuje hlavne proti deklarovanej hlavnej ideológii a implicitný/latentný fašizmus sa obchádzal (a prípadne pripisoval vedúcej ideológii) od WW2 dodnes a až toľko geniálnych verejných demagógov na obrazovkách nevidím.

