Ako mozes napisat cisty kredit ked jedneho z nich sudia a na miesto neho daju este vacsie kumpana.
Ako mozes napisat cisty kredit ked jedneho z nich sudia a na miesto neho daju este vacsie kumpana.
A kam by dostala taka strana Slovensko ked je v nej sami vytrznik.Myslis ze s nimi nas caka krasna buducnost?
Preco si pises mnoznom cisle ked si v tom sam :-)
Ta tvoja 19 nas narod nespasi.Nic neurobili v BB a nic by neurobili keby boli pri moci.Cital som ich volebny program a k realite by sa nikdy nedostal,lebo slubuju nemozne.
Kazda strana ma za sebou nejakeho mecenasa.
Lepsie ako pravica,kradne a stiha sa este medzi sebou hadam.Kazdy si chce uchmatnut co najviac.
Co si cakal.Sledovanie ludi sa deje vsade vo svete.Aj cez obycajne socialne siete,operacne systemy atd.Cize skutocne dukromie neexistuje.
V parlamente je vzdyb150 klamarov.
Aj Sulik ma neboj oligarchov za sebou.
Co pises za hluposti.Fico chcel rokovat uz pred 4 rokmy so vsetkymi,ale oni strucu nie a nie a pritom uz vtedy mohla byt koalicia a nemusel Smer vladnut sam.
Co pises za hluposti.Fico chcel rokovat uz pred 4 rokmy so vsetkymi,ale oni strucu nie a nie a pritom uz vtedy mohla byt koalicia a nemusel Smer vladnut sam.
Co pises za hluposti.Fico chcel rokovat uz pred 4 rokmy so vsetkymi,ale oni strucu nie a nie a pritom uz vtedy mohla byt koalicia a nemusel Smer vladnut sam.
Co pises za hluposti.Fico chcel rokovat uz pred 4 rokmy so vsetkymi,ale oni strucu nie a nie a pritom uz vtedy mohla byt koalicia a nemusel Smer vladnut sam.
Ktovie ci bude treba.Sulikovci budu hlavne riesit boj o posty.Ale mozno by mali skartovat aby si svoje kseftzlozky mali kde praviciari ukladat.
Myslim,ze SAS zlozi nakoniec vladu ale ktovie ako to bude vyzerat.Reformy su na ludoch,ze ci dovolia vladam robit hlavne pre seba.Zdvohnuti prst uz dostali ked sa do vlady dostal Kotleba,ale ten by nas nespasil.
Co trepes o naivite.Slusny politik sa nesprava ako male dieta ze vymysla konspiracie ala matovic
Riesenie ako v Sudane.Ale inak mas pravdu.
Kollar pochytil praktiky Matovica.Ze vraj sa kupuju politicke hlasy.A cakal som slusneho politika.Pochybujem,ze by kupoval niekto ludi,ktori su za vodou.
Odporúčame