Matovic a Sulik si zastavaju podnikatelov.Asi preco ked maju firmy.Chudakom podnikatelom uvolnit ruky aby si robili co chcu a okradali stat.Podla nich ked ich nebude nik kontrolovat tak zamestaju viacej ludi a na zaklade coho ked nebudu mat viacej zakaziek tak preco by naberali ludi.Jaj oblbovacky.

