Pozrel som si link a ked som videl profilovu fotku "Sastavme ho bratia" to ma zabilo.Logika SAS.
Pozrel som si link a ked som videl profilovu fotku "Sastavme ho bratia" to ma zabilo.Logika SAS.
Inak vsetko v poriadku.Este aj do takej poucnej temy vmiesat politiku.Klobuk dolu pred tebou.
Vidno ze kto bazi po moci a nevie sa uz dockat korytka.
Vidno ze kto bazi po moci a nevie sa uz dockat korytka.
Vidno ze kto bazi po moci a nevie sa uz dockat korytka.
Vidno ze kto bazi po moci a nevie sa uz dockat korytka.
Len ci si ti zlepenci zasluzia vladnut.Tiez sa nemaju cim chvalit.
Pises ako extremista.
V Amerike nemaju v senate ludi co si zastavaju Hitlera.
Sulik hral pred volbamy mudreho.Po volbach bude skakat ako Merkelova bude piskat.
A vo ocakavas od Kotlebu?Modre z neba?On nie je Rozboril. :-)
To su prikazi od Matovica.
Nuz taj si vol kotlebu a uvidis ci nam tu bude sveta zit.
Ked nebudeme zase v nato tak usa sa postara o konflikt medzi Sr a madarskom.Cize moc na vyber nemame
Ked sa zrusi min. Mzda podnikatelia daju ludom velke h.
Myslim,ze by malo ist prec viacej stran.Aj taky sas a olano.
Myslim,ze by malo ist prec viacej stran.Aj taky sas a olano.
Budu musiet ak chcu vladnut ci zo Smerom slebo Sulik a spol.
Aby sme nezhorkli vsetci ked bude Sulik premier.
Odporúčame