Nie Fico,ale 150 zvolenych politikov nehladiac na zaujmy ludi,ale hlavne svojich mecenasov.
Nie Fico,ale 150 zvolenych politikov nehladiac na zaujmy ludi,ale hlavne svojich mecenasov.
Aka zmena.Odpad sas a olano.Hanba takym vysledkom.Pekne oblbly ludi.
Nie nakladacku pre Fica,ale ludia naleteli taraninam SAS a Olano.
Uciteliavmaju toho dost len sa tvaria ze nemaju kedze boi poniektori politicky kupeni
Vidno,ze si praviciar.Keby si nenapisal Fico 100 x za den asi by si neprezil :-)
Vidno,ze si praviciar.Keby si nenapisal Fico 100 x za den asi by si neprezil :-)
Vidno,ze si praviciar.Keby si nenapisal Fico 100 x za den asi by si neprezil :-)
Uciteliavmaju toho dost len sa tvaria ze nemaju kedze boi poniektori politicky kupeni
Jaj cize pod USA nadvladou nam bude sveta zit.Ta kde zijes.Ja som si za tieto 4 roky nestaxoval.Picad vlady pravixe hej.
ALe vidno kto sa hrabe viacej k moci.Pravicovym mecenasom dochadza trpezlivost.
AJ u nas.Netvrdim,ze Grecko nie je kopa bordelu,ale vyhodit ich by nas stalo viacej.Chyba bola,e ich zobrali do EU a do eurozony.
Presne si to napisal,lebo take su vsetky SK strany.Bohuzial.
Sulik sa hral na chytreho ale riesenia nemal.Keby vtedy padne Grecko ktovie kde by sme teraz boli.Kopu ludi bez prace.
Ja som mal pôvod auta napisane v TP.Prve bolo vyrobene v Japonsku a druhe v GB.CIze aj auta z BA podniku maju urcite napisane made in Slovakia ak su tu vyrobene.
Myslis ked tam bude pravica tak nebude pomahat svojim mecenasom.
Tuto krajinu rozkrada kazda vlada,ale my na miesto toho,aby sme to zastavili,tak si tu vypisujeme.
Odporúčame