To, kto má akú vládu a systém v krajine, je záležitosť občanov danej krajiny a nie kohokoľvek z vonka. Ak krajina neohrozuje svojich susedov a nesnaží sa svoje predstavy o štáte a jeho usporiadaní nanútiť iným, tak je nám do toho prd, čo chcú občania danej krajiny, alebo ako chcú zmeniť svoj štát.
Takže, ak Bielorusom nevadí, že je tam Luki aj 100 rokov, tak je do toho každému veľké H! Ak chcú niečo zmeniť, nech to zmenia, ale nikto, opakujem NIKTO iný nemá právo do toho zasahovať či vyhlasovať embargá a podobné kraviny. To by sme potom mohli kľudne vyhlásiť, že rok 1968 u nás aj rok 1956 v Maďarsku bol OK, lebo si komunistické strany len bránili svoju socialistickú demokraciu pred kontrarevolúciou.


