Za ľudí bez ľudí. Remišová vs. Kolíková
SMER sa rozpadol? - že som si nevšimol! - Fico, ako naozaj výborný politik a stratég veľmi dobre vedel, že skončil, ale stále viaže hodne "verných" na svoju osobu. A tak vytvorili HLAS kde predvádzajú divadlo o "zradcoch" a "odídencoch" lebo je potrebné udržať ľavicový elektorát pekne v jednom košiari. Vďaka tomuto postupu má sociálna demokracia na Slovensku takmer 40%
Pravicové strany sa hádajú ako psi o ohlodanú kosť a namiesto toho, aby robili nejakú naozaj spoločnú politiku, tak si idú po krku, len čo zacítia, že je niekto z ich koaličných partnerov úspešnejší. Prípad SaS a OĽaNO je priamo ukážkový. Stačilo aby OĽaNO začalo klesať v preferenciách a pre SaS sa objavili pozitívne čísla a hneď bol oheň na streche. Ak snem zvolí Kolíkovú a tá bude prezentovaná tak ako ju ty vidíš, tak dostane ranu do väzu buď od Sme Rodina, alebo OĽaNO. A možno od všetkých troch.