Dobrý fór! : „Prezidentka má petičné právo v hlbokej úcte, preto budeme k tomuto procesu pristupovať mimoriadne zodpovedne,“
Dobrý fór! : „Prezidentka má petičné právo v hlbokej úcte, preto budeme k tomuto procesu pristupovať mimoriadne zodpovedne,“
Pamätám si ako vláda ČSSR vyhlasovala že ľud Československa je navždy rodným bratom a priateľom ZSSR. Skutočnosť však bola dosť opačná. Presne tak mi pripadá situácia aj teraz. Politici vo svojich vyhláseniach deklarujú že RF je hrozba a takmer 70% občanov je proti!
Ty budeš mať IQ výbavu Remišovej. To ti nedošlo, že toto nie je o Ficovi či NeFicovi, ale o občanoch? Tá petícia riešila odpor k súčasnej vláde a Čaputová poslala všetkých občanov, teda aj teba, na poslednú pozíciu v poradí. Demokracia, aj zastupiteľská je o tom, že je tu občan, ním zvolený parlament a prezident a potom vláda. Čaputová to postavila do pozície, že občan je až na konci.
Osobne si myslím, že práve teraz to už začne byť o Ficovi a Pellegrínim, a vláda aj parlament si to uvedomujú, lebo "podplácajú" občanov v očakávaní volieb.
Nepochopil si. On by za tie 3 stovky kúpil bicykel, oni si kúpia vodku a cigy, a deti pošlú žobrať
Myslím, že prezidentka spravila veľkú chybu. Nejde len o tých 585k občanov. Teraz aj tým, čo to referendum nepodpísali odkázala, že ak sa mi vaša požiadavka ako občanov nebude páčiť, tak urobím všetko preto, aby som vás okašľala. Toto totiž nie je o vláde, Matovičovi, Ficovi či Pellem, toto je o občanoch. A tí čo sa tu vytešujú, by si mali uvedomiť, že aj im odkázala, že najprv sú tu iné záujmy a až potom občania.
Že to nepochopí Remišová? To sa nie je čo diviť pri jej intelektuálnej výbave, ale, u Čaputovej som predpokladal vyšší stupeň chápania súvislostí.
A čo takto podnet za to, že sa pri predávaní medailí opálila v pracovnej dobe?
Si si naozaj istý tým, že sa práve tvoji obľúbenci nenakopali do gúľ? A to dosť silno? Ako pôjdeš tým okradnutým nájomníkom, či tej pani, čo jej tak po Kiskovsky "vydržali" pozemok, že majú len také vízie?
Čo keby si sa namiesto vytešovania o Ficovi a spol. zamyslel nad dosahom na tých okradnutých.
Verím, že tento kolaborant bude súdený a odsúdený ako Tiso.
No, a nech mi teraz niekto skúsi povedať, že Mamľasovič už nabehol na predvolebnú kampaň pre úredčasné voľby. Koniec koncov, on nikdy nebol politik a už vôbec nie predseda vlády či minister. On je len taká paródia, politruk, či agitátor.
Komu to ešte nedošlo, tak Mamľasovič už pripravuje pôdu pre nové voľby a oslovuje svojich voličov 200 € na dieťa. Uvedomujete aké sú to dávky na cigy a vodku?
Až na to, že rodičia a starí rodičia tých čo teraz vládnu, bojovali v oddieloch SS prípadne oddiely, ktoré vraždili židov, Poliakov, Volyňských Čechov a.p. Dokonca aj Ukrajincov sympatizujúcich s týmito vraždenými. Takže pán prezident. Svoju kritiku by ste mali zamerať skôr na Ukrajinský parlament.
Demokracia nie je o tom, že - My sme si zvolili a vy ostatní držte papuľu!! Demokracia je aj právo povedať si, čo sa mi nepáči, napríklad, že Matovič je šialenec a poslanci za OĽaNO sú tam pre výplatu a nie pre to, abu napĺňali nejaké PR, ich predsedu a jeho propagandistickej úderky.
Matovič nikdy, opakujem NIKDY, nerobil nič pre ľudí!!! On robil iba a LEN pre seba a svoj obraz. Tak to je s fondom, tak to je s jeho cestami po Cypre a Nice a tak to je aj s jeho predsedovaní, Sputnikom či Maďarskými cestami.
No a naozaj to tarafil Kollár hneď na začiatku tejto komédie. Citujem: „Vytvoríme zoznam a tam každý jeden človek uvidí tú osobnú mieru solidarity s ľuďmi,..." - takže teraz naozaj každý jeden človek vidí!
To čo je za sprostosť? Citujem: "Letanovská kritizovala Remišovú i preto, že nedokázala uchopiť a rozvíjať odkaz zakladateľa strany Za ľudí a exprezidenta Andreja Kisku." - veď Kiskov odkaz je: "Ukradni na čo prídeš, a ak ťa chytia zatĺkaj a klam, aj keď ti pravdu predložia priamo pred oči.!!
To si vybrala pekný vzor. A lekárka.
Predseda parlamentu a urobí zo seba vola. Boris. Hlasuje sa preto, lebo je to buď pravda a tak tam nemá čo robiť, alebo to nie je pravda. To nemá nič spoločné s tým, či to klamstvo odhalila opozícia, alebo koalícia.
Lenže takých čestných ľudí ako ste vy, to naozaj len pohľadať. Jeden väčší podvodník ako druhý, a tak sa ani nie je čo čudovať, že vám minister čo okradne ľudí, vôbec nepríde nečestný. Proste, - kradne Fico, nie naši.
Ty budeš mať zrejme z matematiky šestku.
- tak si to skúsme predstaviť spolu. Prišiel si domov z holým zadkom a prevzal si domácnosť kde je dlh 48%. koľko prostriedkov ti zanechala rodina v dedičstve?
Tak som si vypočul Šipošovu tlačovku a normálne sa mi až nechce veriť, že sa v jednej jedinej strane dokáže naraz stretnúť toľko hlúpych ľudí. Oni si naozaj sami seba nevážia, keď trepú na verejnosť takéto propagandistické naučené proklamy?
Zaujímavé je, že vidia vlastne všetci, len M.Kolíková nevidí.
A prečo by aj mala mať? Veď sú jedna zlodejská banda, takže sa "oči nevykolú"
Celkom by ma zaujímalo, že prečo nie sú v SaS spokojní s vysvetleniami od Smer-SD, keď sú sice mierne nedôveryhodné, ale tie Kolíkovej sú úplne nedôveryhodné. No a strane Za Našich Ľudí sa ani neni čo diviť, keď ju zakladal zlodej.
Odporúčame