Matovič obhajuje svoje kroky pri Sputniku, vinu hádže na šéfku ŠÚKL
Takže vždy keď sa dokáže, že ten trubiroh niečo zbabral, tak príde one man show, ktorá paralyzuje vládu na mesiac. Minule to bola kovbojka s Remišovou a Sulíkom, keď sa tri týždne nerobilo nič len Matovičove tlačovky. Teraz zistil, že ako MF je neschopný urobiť aj bankový výpis, tak ide celú vládu a krajinu zase paralyzovať jeho útokmi na vedcov a odborné inštitúcie.
Ja chápem, že poslancom OĽaNO pri ich mentálnej a inteligenčnej výbave nedochádza, že Matovič bojuje vždy LEN a LEN za seba a ich len zneužíva na tento boj a sbaprezentáciu, ale verím, že aspoň niektorí by buchnúť po stole a povedať: "Tak takto to už naozaj nejde!"