Slovensko vyhostí troch ruských diplomatov. Rusko je sklamané, bude reagovať
Spomínam si na slová o zahnívajúcom kapitalizme, o imperialistickej soldateske na západe o krvilačných západných agresoroch, ktoré sa povinne vysielali v televízii, prednášali v rozhlase, písali v totalitou ovládanej tlači. Boli to slová zapredancov Moskvy, ktoré sa povinne prednášali občanom na rôznych tlačovkách či slávnostných vystúpeniach na počesť ZSSR.
Proti takejto deformácii pravdy ľudia vystúpili v roku 1989 a "sľúbili sme si pravdu"!!!!
Je 30 rokov a zaznievajú úplne rovnaké slová, iba zmenili svetové strany smer odkiaľ idú. Naozaj sme taký sprostí, že nepoznáme lož?