Akí agenti? - Tí dvaja, Ten Čuk a Gek čo ovládnu celú EÚ na jeden závan Novičoku a ešte pri tom stihnú odpáliť celý arzenál NATO? Skúste používať mozog a nie črá..y. Nenávisťou, štvaním a urážkami sa nikdy žiadna situácia nevyriešila, takéto sa používalo vždy iba na vyvolanie vojny a spravidla sa na to použil blbec, na ktorého sa potom celý ten prúser zvalil.


