Heger zostavuje vládu, prezidentka nepôjde proti Matovičovi
Toto je asi najnaivnejšia veta, akú mohol nejaký politológ (teda jeho napodobenina) vypotiť. Citujem: "... sa budú obávať, aby Matovič nezačal hádzať vinu za nefunkčnú koalíciu na niekoho iného, ..."
Pre Krista Pána. Už ste za tých 12 rokov, čo sa obsmŕda po politike zažili Mamľasoviča, aby nehádzal vinu na niekoho iného??? Veď ten idiot ešte aj keď hovorí, že je to jeho vina, tak jedným dychom hovorí, že za tú jeho vinu môže niekto iný.
No a upokojovať situáciu tým, že posadím "trouble maker" do vlády, ktorú chcem mať pokojnú považujem za úplnú sprostosť. To môžem rovno hádzať skaly do jazera, aby som udržal pekne rovnú a pokojnú hladinu vody.