Toto je "žatva" toho, čo zasiali koaliční nenažranci, hoci všetci. včítane prezidentky vedeli, čo sa stane a že ak bol Mamľasovič idiot 12 rokov, tak z neho normálneho človeka, nieto ešte spoľahlivého manažéra, za týždeň neurobia. Oni namiesto Slovenska, videli svoje válovy a odblesky euráčov v EÚ. Slovenská pravica ukázala svoju úbohosť aj pravú tvár. No a prezidentka? Škoda slov.


