Prečo Verona tvrdí, že nie sú zradcovia, keď oni SÚ zradcovia. Na začiatku bola ich požiadavka jasná, teraz už lavírujú, aby si vyštrngali lepšie miestečko. Nepochopili, že SaS sa už zrejme do tejto kraviny s Mamľasovičom v čele vmanipulovať nedá a ak budú v trojkoalícii, tak Žaludi, odhadujem do týždňa, dostanú ochutnať presne tú istú medecínu, ktorú od toho blba dostával SaS.
Matovič, k svojmu pocitu moci, jednoducho musí mať obeť, na ktorej sa odbavuje.


