kým neodídu tarabovci, huliakovci ,kuffovci a ich verní, zabíjanie bude pokračovať
kým neodídu tarabovci, huliakovci ,kuffovci a ich verní, zabíjanie bude pokračovať
toto je "prímerie" na izraelský aj americký spôsob
držím palce odvážnej žene...hádam už atómové bomby z USA nebudú padať...
robiť si posmešky z tohto smutného príbehu môže len skutočný primitív
pracovníci niektorých zariadení a nemocníc veru nemajú najlepší vzťah k seniorom, v priebehu týždňa som bola schopná vybaviť pre môjho otca všetko, čo by bol u mňa potreboval, a oni ho v priebehu toho týždňa , čo bol u nich, zničili...ten týždeň rozhodol...
záver ma pobavil
a pre vás: nehovorí sa napadlo ma, napadlo ťa, ale napadlo ti, napadlo mi
tak dobre, presvedčila si ma.:))) tak pac a pusu a ešte k tomu pekný večer
PS: vlastne si mi pomohla tvojou reakciou ,trocha ma moja posledná veta zamrzela následne, lebo máš môj rešpekt
na to keď iný píše alebo sa vyjadruje o výzore iného človeka, ktorý za to nemôže, som pomerne citlivá, takže blog nepochválim napriek pozitívnemu záveru
skôr by som uvítala názov - o jednom z najlepších ministrov(ak nie priamo aj najlepšom ), lebo to je pravda
ale každý sme iný , holt nie si moja krvná skupina
zdá sa mi, že to bude scenár riadne pritiahnutý za vlasy
nemali by tu vôbec písať blogy takíto "odborníci", len škodia tým, ktorí sa ich blábolmi nechajú ovplyvniť
čosi o tom cholesterole zhodou okolností veľmi dobre viem a je to dedičná záležitosť, je to tichý zabiják a pomôžu len lieky - najviac
už aby odišli preč tí, ktorí ničia, čo môžu...
existujú aj ľudia, ktorí nie sú závislí a občas len proste majú chuť si zahrať, preto by nejaké to kasíno na úrovni malo byť zachované pri dodržiavaní istých pravidiel
aj mne na Ficovi vadí hlavne jeho táranie, táraj u mňa stráca rešpekt
Odporúčame