na tú pani nechcem reagovať o ona to stále nechce pochopiť ako aj plno iných "inteligentov" v tomto priestore, ktorých proste človek nepresvedčí , takže načo je dobré písať si s nimi? Oni nechápu, že človek môže mať názor, ale nemusí mať potrebu vypisovať a diskutovať tu

