Bude to Ficov definitívny koniec?
zdá sa mi, že onedlho do ringu s vami vstúpi pár diskutujúcich, ktorí vám budú nadávať a tvrdiť, že píšete hlúposti (ale možno sa mýlim), a práve preto máte teraz moje sympatie, že píšete v Pravde čo si myslíte.
Koalícia sa všeobecne správa občas tak, akoby po nej mala prísť potopa a ako by jej nezáležalo, ako dopadnú budúce voľby. Nesúhlasím s vaším názorom na Pellegriniho, nejde o to, že by Ficovi nejako fandil, ale je mu dobre tam, kde je ,chce mať svoj pokoj, načo by si zbytočne komplikoval život? Navyše si myslím, že má vzťah ku Slovensku a vie, že momentálne alternatíva voči tejto vláde nie je , ale o 2 roky sa situácia môže zmeniť