ja sa na vás môžem akurát tak zvysoka vykašlať, len som napísala svoj názor, o debaty s človekom ktorý obhajuje genocídu zo strany Izraela ,a teda je v tejto otázke jednostranný, nemám záujem , takže mňa sa obávať ozaj nemusíte
ja sa na vás môžem akurát tak zvysoka vykašlať, len som napísala svoj názor, o debaty s človekom ktorý obhajuje genocídu zo strany Izraela ,a teda je v tejto otázke jednostranný, nemám záujem , takže mňa sa obávať ozaj nemusíte
pozri, ja nepotrebujem čítať letáky, ja poznám ľudí, ktorým statíny zachránili život a nemajú žiaden problém s tým, že ich denne berú, vždy lepšie ako skončiť predčasne pre infarkt či mozgovú príhodu
prečo čítaš bludné štúdie, prečo nedebatuješ s odborníkmi, ktorí sa týmto témam venujú? no takých je vás tu viac ...ale ubližujete svojimi tvrdeniami potom tým, čo sa dajú na bludy nachytať
ja mám pohútať? filmy som nevidela, tak o nich nedebatujem tak "erudovane" ako vy, ktorý ste ich nevideli takisto
tupý je predovšetkým tvoj príspevok
PS: Mauréry nie je stará dievka, je rozvedená a každý, to sa naváža do žien takýmto spôsobom, je primitív
pre mňa je zvráteným extrémistom a netvorom každý, kto chce donútiť ženu porodiť dieťa po znásilnení či pri ohrození jej zdravia
nečudujem sa, že ho mnohí nenávideli
takých je tu viac, milan, na jednej i na druhej strane, no niektorí v účelovom klamstve vynikajú
na to, ako znehodnocujú filmy ľudia, ktorí ich ani nevideli, som pomerne citlivá, lebo o svete filmu, ferro, na rozdiel od vás viem o niečo viac
ale chápem, ste závislý na písaní, téma sa hodila...
prajem pekný víkend
myslím, ferro, že predsa len tie blogy o Čaputovej vám idú o niečo lepšie...vo filmovom svete asi nie ste až tak doma a o tom, koľko práce dá taký film natočiť a potom ho všelijakí laici, ktorí ho ani nevideli, znevažujú, nemáte potuchy
dobrý blog takisto ako aj ten predchádzajúci
myslím, že by z vás bol dobrý kazateľ
neklam! viem, že klameš, ale prosím, napíš konkrétne v akej relácii to povedal, lebo ja ti konkrétne napíšem, že som ho počula v debate s Lennkou Ježovou na JOJ 24 v diskusnej relácii V politike a o tom je aj záznam
ty si lekár či pracuješ v zdravotníctve? ak nie, nepíš bludy alebo odborne vysvetli
to má aký súvis s blogom, ktorého témou je šarlatánstvo v zdravotníctve?
veľký omyl ! ani ja som nevedela, že je to s ním až také vážne, kým som nepočula, na vlastné uši, čo vravel v diskusnej relácii, a síce, že on je proti každému očkovaniu
štátni zamestnanci (mnohí) z tohto rezortu to vidia presne naopak
hanba! že nechce zverejniť program ..
ďakujem, že existuje organizácia, ktorá sa stará o tieto zvieratá
Odporúčame