a ty zase na mňa prečo reaguješ? dúfala som, že mám od teba pokoj, čo ty vieš, koho kdekade "chudák" karpatic uráža? Okrem toho napísal sprostosť, lebo autorka blogu vôbec nie je naivná, mohol si hlúpu poznámku odpustiť a nebola by som reagovala
žiadna rýchlosť v tomto prípade

