Karol Duchoň - Chceme modlu či poznanie?
najprv ma zarazilo, že píšete, ako ste na film ani nechceli ísť, hoci ste hrali v komparze...
som rada, že ste napokon išli a napísali tento blog. Kritici filmu, často ľudia, čo nevedia, aké je ťažké natočiť film a ani na ňom neboli, ale všetko vedia dopredu , si stále budú točiť o svojom , všetkým ľuďom sa nedá vyhovieť
iste film nezíska Oscara, ale buďme za neho vďační, lebo slovenských filmov sa až toľko nenatáča
a Bebjak síce má horšie aj lepšie kúsky vo filmografii, ale stále patrí k tým režisérom, ktorým sa nedá uprieť talent
odporúčam vám pozrieť si jeho trojdielny TV film Herec