ale jemu to je úúplne zbytočné písať, zeta, aj keby mal dôkazy pod nosom, pôjde si svoje ako aj ostatní aktivisti
ale jemu to je úúplne zbytočné písať, zeta, aj keby mal dôkazy pod nosom, pôjde si svoje ako aj ostatní aktivisti
celé je to zavádzanie, ak by v tom ozaj bola ruská stopa, Ukrajinci si ho budú strážiť ako oko v hlave, ale je celkom možné , že sa Ukrajinci už postarali o to, aby nežil a nemohol povedať, že s tým celým Rusi nemajú nič spoločné
ale vkus má Trump dobrý- pekná žena je to...aspoň že to ...
ďalší z "úžasných" nadpisov
.:)))) ja nie som taký špinavec, aby som bola v politike a zvlášť tak dlho
...povaha nepustí, ale ani ľudský fanatizmus a obmedzenosť v istých záležitostiach
...nepustí, lebo v realite si vyberám, s kým chcem komunikovať , tu sa to nedá
..posledná rada pre teba- ani tvoja povaha nepustí, že kriticky reaguješ iba na isté typy, najčastejšie na mňa a ostatných obchádzaš
no ono to je tak hlupák k hlupákovi sadá a vrana k vrane
PS: aby si sa neurazila, tým hlupákom som nemyslela teba , hoci na hlupákov sa občas nalepíš aj ty
najsmutnejšie je, že ho nedodržiava ani ministerka kultúry, u nej je to teda jasné- nedodržiava teda ani iné zákony
inak je to totálna hlúposť, čo si napísal v prvej vete
ty a tebe podobní progresívci to nechcú, taká je pravda
.:)) kto už len komika môže uraziť?.:))
ej, ale ťa to , Karolko štve , že výsledky sa neuberajú tým smerom, akým si chcel- tak si uži aspoň slniečka...aj na Slovensku je dnes pekne, nielen v emigrácii, kam si odporúčal odísť....:))
ja na rozdiel od neho nie som premiér a nemám taký plat a ani takú zodpovednosť a ani nereprezentujem Slovensko
a kritizujú ma dosť často hlupáci, nechcem byť menovitá
môžem ťa poprosiť, aby si na mňa podľa možnosti v budúcnosti nereagovala? teba za hlupáka nepovažujem , ale mám ťa plné zuby, dôvody ti nie som povinná vysvetľovať
nie sú, ale v tejto otázke ti veľa vecí zrejme uniká, preto je zbytočné z mojej strany podrobnejšie reagovať
veru tak, je tu šanca a je na komikovi, či ho ďalší, ktorí kvôli nemu prídu o svojich blízkych, budú preklínať, alebo spolu s lídrami EU použije zvyšky zdravého rozumu
no, každý máme právo na svoj pohľad- ja neznášam tárajov, klamárov a manipulátorov
a do tejto kategórie možno zaradiť všetkých dnešných našich predsedov politických strán -koaličných , snáď trocha prižmúrim oko nad Matúšom
a tí opoziční- tí sú zase neschopní, s výnimkou Naďa a Matoviča , tí sú nebezpeční
a ešte máš aj hrúbky v texte.:))) vzdelanec...
áno, to kontroluje je v úvodzovkách, takže som myslela nekontroluje
a súhlasím s tebou aj v tom zvyšku, presne tak- niekedy sa ani nechce kontrolovať, robí to cielene, aby zapôsobil na podobne naladených "drsňáckych " voličov
za dnešné reakcie (okrem niektorých , ktoré majú nábeh na vulgárnosť) ti dávam plusko
Odporúčame