ďakujem pepe ...a ak sa sem ešte vrátiš, tak peknú nedeľu.:)
ďakujem pepe ...a ak sa sem ešte vrátiš, tak peknú nedeľu.:)
pokojne to tak môže byť a prečo si myslíš, že práve tam?
viem, smiech cez slzy, ale aj ten do istej miery lieči...
sú neefektívne, sú hlúpe , ale EU riadia hlupáci...
Ďakujem za info...idem ten počet opraviť, 32 priamo zomrelo v plameňoch, 10 neskôr ...
v tom máš, lavida, pravdu , tak by to malo byť...ale ešte dlho nebude , kým svet ovládajú veľmoci a ostatní sa im v podstate podriaďujú
úplne si udrel klinec po hlavičke- niektorí sa tu tvária ako partia kamošov , niektorí sa možno aj osobne poznajú, potom je to ok , niektorí zase nie a je to aj o tej istej falošnosti , lebo ten na tej druhej strane môže byť v skutočnosti riadny primitív , ale lajkuje odušu "kamaráta" s podobnými názormi
nedáš si zase pokoj, Mariša? zase ma spomínaš? skús radšej ešte jeden blog nadnes -len tie nadpisy maj menej vulgárne , ale asi chceš upútať, no.. .mali by ich čítať tvoji žiaci
pokračujem- napríklad aj ty máš niekedy z môjho pohľadu "unesené" príspevky, ale už som zistila, že ti to myslí a vcelku mi nevadíš
paradoxne mi tu prekáža práveže len pár ľudí, ktorí majú špeciálnu potrebu všímať si mňa viac ako iných , aspoň ja to tak cítim
preto mi neprekáža napríklad taký mirius , s ktorým väčšinou nesúhlasím, lebo on nie je osobne zaujatý proti mne , ale proti mojim názorom
ale veď to ber ako žart do istej miery , veď ja si zo seba nemám problém aj uťahovať , a aj ten záver je trošičku nadnesený
vieš tu je základný problém jeden, a to je virtuálny svet - tu nemôžeš vedieť, či ten druhý je skutočne nahnevaný, ak to sám nenapíše, či ten smajlík za textom je milý alebo výsmešný ...pre mňa toto tu predstavuje základný problém v tom, že som v podstate samotár a vyhovuje mi bližší kontakt iba s pár ľuďmi , ktorých si vyberiem či obľúbim
ak napíšem blog. neznamená to, že túžim po interakcii v zmysle diskusie , ale som rada, ak pár ľudí napíše niečo zmysluplné, tie plusky- to ti je taká hlúposť trocha, už viem- ak ľudia dávajú plusky za vetu ako ahoj , pozdravujem...tak je to jednoznačne len za sympatie k dotyčnému, hoci môže mať aj riadne plytký príspevok
mne osobne by pasovalo , keby som si pár dotyčných mohla zablokovať a mala by som pokoj
asi si nepochopila , tak ok- nalepíš sa občas na hlupákov, s ktorých názormi súhlasíš a ja s nimi nesúhlasím
keďže ja hlupák určite nie som, na mňa si sa nalepiť nemohla.:)))
dúfajúc, že už dnes nebudeš mať potrebu na mňa reagovať , ti prajem pekný deň
dobrý blog , ale nebol by lepší názov Podcenil som Putina aj Trumpa? Lebo aj Trumpa muselo viac osvietiť , ak sa dal Putinovi presvedčiť
ďakujem za blog, aj fotky ma upútali , zaspomínala som si na Taliansko - bola som v severnej a strednej časti, na juh už nevydalo...
zase táraš, Ukrajinci mohli to územie mať , no Zelený a Johnson s deduškom Bidenom to celé pokazili slušme napísané
už neotravuj hlúposťami
vieš, ako sa hovorí- nepraj druhému smrť lebo...sám môžeš skapať
tebe a tebe podobným to fakt nemyslí! ľudia, vy čo máte v tých hlavách? ktorý normálny človek by to územie vrátil? roky bojov, obetí! a nakoniec ho má vrátiť?? a okrem toho, tam žijú väčšinou Rusi a tí chcú patriť k Rusku , bolo tam referendum , oni proste už tých banderovcov majú dosť
táto redakcia je skôr protificovský naladená, takže bolo jasné, že článok ostane a nestiahnu ho
nemusel vzniknúť, ale pokojne mohol , ja som napríklad vedela, že také niečo napíše ...už ho trocha poznám
a téma Fico veľmi priťahuje ľudí , hlavne tých čierno bielych, ktorí na neho nedajú vôbec dopustiť
.:)) zdá sa, osadník, že ty o sexe vieš najviac a nie o hocijakom, ale hlavne o tom incestnom
ale jemu to je úúplne zbytočné písať, zeta, aj keby mal dôkazy pod nosom, pôjde si svoje ako aj ostatní aktivisti
Odporúčame