jaj sorry hrúbka- sme si blízki
jaj sorry hrúbka- sme si blízki
nesledujem už celú túto debatu, rubbeler , ale všimla som si tvoj príspevok, Bez ohľadu na to, že si myslím, že bolo lepšie oddeliť sa od Čechov (dôvody sa mi tu už nechce písať) , musím ti dať za pravdu a podporiť ťa- áno, regióny sú bližšie Morave , áno doplácali sme na pražský režim., aj teraz na tento režim nadávajú napríklad Moraváci, áno, za Mečiara sa kradlo a zabíjalo a aj s jeho súhlasom, možno tichým, možno ani nie, áno s Čechmi sme si blízky a dodnes som o referende neuvažovala , ale áno, vlastne malo byť
ty si začal ironizovať , hoci som sa slušne pýtala , čo zaseješ, to máš , dochtor
domino , tebe pracujú príbuzní v zdravotníctve? poznáš veľa zdravotníkov, lekárov , či iba takých ako tuto dochtor Lipták ? lebo ak by si poznal , predpokladám že aspoň z úcty voči nim by si možno isté svoje názory časom aspoň mierne skorigoval
prepáč domino, viem, že si vzdelaný človek, vážim si hlavne tvoje vedomosti z histórie , ale mám názor, že niekedy už ideš cez čiaru v istých vyjadreniach , preto radšej odpovedať nebudem
a čo povieš ty pubertiak na tento blog? ej, ale si mi teraz nahral! lebo raz si mi ako pubertiak napísal, že píšem dlhé blogy a že najlepšia blogerka je janas, to si si vtedy myslel, že ako ma to vari zoberie.:))) teraz ju už nepochváliš?
klikla som si, sa môžeš hanbiť...
bude replika , Dag už pracuje v novej platforme , je to úspešný novinár , nie vyplznutý kohút, ako si ho nazval zo žiarlivosti.:))
choď veru radšej napísať blog o Huliakovi, dnes bol na TA3 a uži i ešte zvyšok dňa s Lindou
.:))) zase manipulácia , tou si ako obratný žonglér známy- rozdiel je vyjadriť obdiv či úctu čiastkovú , rozdiel je nekritický obdiv a podpora vo všetkom , a o Šimke sa vyjadrovať naozaj nepotrebujem
totalitné maniere to mi je jasné už dávno, dnes si to len potvrdil nekritickým obdivom Mečiara ,bludy si písal minule o mne a klamal si , kádrovanie- no tvrdia to takí, čo ťa poznajú a ak neprestaneš s osobnými útokmi na moju osobu , tak nieže niečo poviem, ale sa niečo opýtam...
fuj, omylom som ti za toto dala plusku, čo si to tu dovoľuješ , ty VŠ bývalý profesor , sociológ , psychológ atď takto urážať ľudí ,iste janas je ľahká obeť , však?
o tebe tu písali takí, čo ťa poznajú, že si vraj býval politrukom, ale ja tomu neverím, ty si býval ešte nebezpečnejší
a hore som ti napísala varovanie, hanbiť sa môžeš akurát ty, janas má právo na názor a my ostatní takisto, a ja sa pamätám na časy, keď si v minulosti posmešne písal o výzore političiek, to je humus a hanba , to chlap nerobí
nadnes by hádam stačilo, hádam nemusím vyzývať, aby si ma prestal otravovať
prestaň tu s urážkami, máš totalitné maniere, ak ešte raz si o sebe prečítam blud a urazíš ma neprávom, požiadam o isté vysvetlenie vedenie Pravdy, už skončili časy, keď si kádroval
niekto klesá postupne a niekto je v bahne už dávno- napríklad taký, ktorého vzorom bol a hlavne stále je V. Mečiar alebo taký, ktorý obdivuje krásy ministerky Martinky a nevidí hlúposť v jej hlavičke
nerada posudzujem ľudí podľa výzoru, ale toto mi takisto napadlo, Franci ,možno latentne čosi potláča a hanbí sa za to...
opäť zlomyseľný a hnusný útok ale z tvojej strany, janas píše občas po jednom blogu a nemasíruje nám tu demagogicky mozgy, ale snaží sa väčšinou skromne vyjadriť svoj názor , kdežto ty útočíš ako tvoj idol Mečiar a ideš ako buldozér
Odporúčame