Janka ,súhlasím a ďakujem vám za odvahu.:) Vlastne ste podporili aj môj blog. Dobre že ste napísali. Aj ja som sa medzitým dopočula a dočítala, že zamestnanci Volkswagenu majú náročné pracovné podmienky a že sa im tam dejú rôzne krivdy, verím tomu , veď kapitalistom vždy ide o zisky , ale tak je to skoro všade. No zvesiť vlajku, ktorú si tam firma dala mi nepríde vôbec ako dobrý nápad a zrejme sa firma zachovala úplne logicky . A Blaha s mladým Erikom majú dobré platy, môžu aj zo svojho na začiatok podporiť toho pána a pomôcť mu s hľadaním práce.
Prajem vám pekný deň.


