na to slúžia takéto diskusie a je dobré, že môj blog nie je čierno biely a v takom duchu chcem aj v ďalších pokračovať
zamestnanec mi pripadá tak trocha ako puberťák, ale nie, prepustenie nie je adekvátne, hoci ak vedenie plánovalo prepúšťať, tak je dobrou zámienkou
ak by som chcela a potrebovala prepúšťať ja, letí medzi prvými(ak by som bola na mieste toho šéfa)
ak by som bola šéfom ja a nešlo mi o prepúšťanie, preverila by som si, o akého zamestnanca ide, či je dobrý alebo menej dobrý a podľa toho by dostal riadnu "dutku s vystrahou" , porozprávala by som sa s ním dôkladne, ale ak by ešte raz prekročil hranice mnou stanovené, bez milosti letí a všetko by musel po to rozhovore samozrejme písomne potvrdil
PS. som spravodlivá, výborná šéfka, ak je človek fér a šikovný


