blokovať ho nemôžem, ale nemyslí mu to a zbytočne tu o mne píše bludy a to ma hnevá
blokovať ho nemôžem, ale nemyslí mu to a zbytočne tu o mne píše bludy a to ma hnevá
je to hrozné čítať, ja si neviem predstaviť, že by som tam pracovala, s mojou povahou to riešim cez médiá
lenže na vine sú aj ľudia, ak by sa hromadne vzbúrili, kapitalisti by museli ustúpiť -či nie?
svenson a jemu podobní predstavujú to pravé nebezpečenstvo pre demokraciu, to sú ľudia, ktorí v minulosti v dave lynčovali tých s iným názorom a je to aj otázka inteligencie a nemyslenia v súvislostiach
hlavne hanba takým ,ktorí majú v hlave toľko ako ty
ja mám vynikajúcu skúsenosť s očkovaním proti pneumokokom , v roku 2014 som vážnejšie ochorela a aj predtým som mávala problémy s dýchacími cestami, vtedy mi lekárka odporúčala toto očkovanie a odvtedy musím poklopať sa už roky liečim len bežnými prostriedkami z lekárne
tento týždeň som bola na jednej kontrole a to isté mi lekár, starší pán, vravel , ten dokonca bojoval so zápalom pľúc a od očkovania nemá problém
svec, neviem o tom že by bolo na Slovensku zakázané vyvesiť nejakú vlajku s výnimkou napríklad nacistickej, lenže tu sú niektorí tak obmedzení a hlavne s totalitnými maniermi , že človeka ešte aj podozrievajú, že vari fandí LGBTIQ komunite, keď nestojí na strane toho zamestnanca. V skutočnosti sa zachoval hlúpo a ak má rodinu, tak nezodpovedne ,lebo nešlo o žiadnu principiálnu vec, len o vyvesenie vlajky na nejaký čas
nedáš si pokoj, hráš sa na objektívneho , v skutočnosti neznesieš odpor
no byť adminom máte tu zákaz publikovať a šíriť nebezpečné bludy
šéfovia sú hocijakí- raz som predávala v obchodnom reťazci a šéfka sa hnevala, ak sme vôbec išli na obed mimo, vraj sa dá jesť aj popri predaji ...úplne neetické, na prestávku máš nárok
záleží ale aj od toho, či by to bolo v rámci nejakej prestávky, na ktorú mal nárok
ako by som postupovala ja? ak bol jedným z top zamestnancov a nemala by som za neho náhradu, silné upozornenie , že poslednýkrát (ale závisí aj od toho ako dlho sa poznám s tým človekom, do akej miery ho poznám, je to individuálne ) , ak by nebol top zamestnanec, tak toto by ma nahnevalo a možno fakt by došlo k výpovedi, človeku ale zvyknem minimálne raz dať šancu
oni sa nevzdali? nuž, oni hlavne majú v rukách pekné peniažky, im nehrozí zatiaľ žiadna výpoveď
môžu si to ale vypiť aj ďalší a na Slovensku máme ešte málo nezamestnaných, však?
Kaliňák a Blaha už majú o peniaze postarané , tak môžu riešiť a riskovať aj za ostatných
hlavne by sa Tisovmu režimu mali venovať skutočne nezaujatí odborníci- historici a nie taký "odborník" ako vy
samozrejme, to som sa len vžila do situácie toho šéfa, ja osobne by som ani žiadne vlajky nikde nevyvesovala okrem hádam ak nejakej firemnej, ktorá by našu firmu reprezentovala
ak by niekto zvesil tú, má po chlebe.:)))
Odporúčame