pôjdeš príkladom?
a celkom úprimne- rada sa smejem a teraz som sa zasmiala, smiech lieči, tak pokračujte
PS: len tých nechutností menej- viď príklad s dlhou slinou, ktorá mame visela z úst
a vy myslíte, že poistky riešia všetko? poisťováci sa riadne vykrúcajú, ak treba platiť
PS: predpokladáte úplne správne- žiadne veľké oslavy ! ja môžem zase predpokladať, že vy by ste vari boli radšej, keby sa vám zvalila strecha na dome, lebo ho máte poistený a poisťovňa vám škodu štedro nahradí?
hmm, ak vymrie staršia generácia, mladí, ktorých doba rozmaznala, nebudú chcieť za národ umierať
napadla mi teraz kacírska myšlienka : čo ak tá nová vojna, ktorá hrozí je príležitosťou všetko zmeniť? zmenilo by sa myslenie mladých, ktorí by odrazu pochopili, že žili v bavlnke , nastala by akási očista spoločností. Veď ktosi napísal, že vojna je hygienou ľudstva
ak Chmelár tára, vždy je to minimálne o desať tried vyššie ako vaše blogy, to len úvodom.
čo sa týka Pelleho, k jeho účasti mám skôr vlažný postoj, je mi to jedno , ale ak takto ide príkladom tým, ktorí by neskôr boli súčasťou Národných obranných síl, prečo nie? Nečakala som však, že to uchopí až takto tvrdo.:))
nech len vydrží, aby ste mali o čom písať.:))))
mohlo sa robiť osobitne v Čechách osobitne na Slovensku , to dá rozum, že ak by väčšina Slovákov chcela rozpad štátu , tak musia byť rešpektovaní , rozpad by nenastal len keby väčšina Slovákov a väčšina Čechov to nechcela
v niečom súhlasím ,v niečom nie , čo sa týka kultivovanosti opozície, tam si myslím, že máte pravdu, až na Matoviča , lenže bez neho by opozícia asi nemala väčšinu a takisto hodne hulvátov je v strane Demokrati Takisto si myslím, že Fico k upokojeniu situácie neprispieva ani omylom , vždy bol taký a teraz už sú v tom navyše aj nervy .Korčok je lokaj, sluha , to nie je človek, čo by konal v záujme Slovenska.
Mám taký jeden tip, ktoré strany by mohli možno upokojiť situáciu na Slovensku v koalícii , ale nebudem to tu písať . No tam by mi zase prekážala zahraničná politika, jedine ak by skončila vojna na Ukrajine, tá koalícia by mi dávala zmysel
som si istá, že ja neverím konšpiráciám a hoci domina mám rada, myslím, že má príliš bujnú fantáziu v istých záležitostiach , veď už písal že aj španielska chrípka bola výsledkom akéhosi teraz neviem, napíšem, čo mi napadne prvé- sprisahania??
viete, vás si vážim, vaše príspevky sú rozumné, ale pochopila som nedávno fakt dôležitú vec- že tam vonku mimo Pravdy a týchto diskusií žije plno ľudí, ktorí si ťukajú na čelo , keď toto tu všetko čítajú a vôbec to nie sú hlúpi ľudia, nevzdelaní, práve naopak...
ja som už viackrát písala , že mi príde vyslovene hlúpe alebo ak chcete dezolátske , ak niekto popiera , že bol covid , že covid bol chrípka sa že to nebola pandémia . Môžeme špekulovať, ako vznikol a platí, čo som písala dominovi, že pre mňa je múdry človek ten, ktorý vie, že nič nevie- lebo okolo vzniku covidu stále nie je ešte 100% nič dokázané , sú len dohady . A to očkovanie? Už sa mi ani nechce o tom písať...to už bolo, treba ozaj ísť ďalej
ja to zase cítim tak, že každý je predovšetkým človek, a na druhom mieste Slovák, Maďar atď...v európanstvo som už prestala veriť ...prestala som veriť Únii, proti NATO som bola vždy, lebo som proti každému vojenskému spolku , ale EU ma akosi nezaujímala, hoci projekt to mohol byť dobrý, lenže už tam rozhoduje pár veľkých hráčov , ktorí vôbec nehrajú čistú hru
no, som prekvapená , že to píšeš, milan, vidíš, ako sa človek v druhom niekedy mýli....:)
aj ten lekár, miroslav , toho si vážim, to v blogoch písal , že deťom vakcínu nedával, lebo to nemalo zmysel, ony sa aj tak vyliečili , očkovanie malo zmysel iba u niektorých pacientov
bola taká doba, lenže my sa točíme na rozdiel od iných národov v zhubnom kruhu vzájomného obviňovania a zbytočného , lebo je to už minulosť
a tu niekto chce oponovať, že treba stále pripomínať a strašiť ľudí, lebo zase hrozí pandémia - však nech príde, máme Fica , ten nás teraz ochráni a nedovolí očkovať
lenže delrey, vy si viete predstaviť alternatívu k tejto vláde? ja by som ju veľmi uvítala, no ona neexistuje
áno, máš pravdu, obviňovali by sme sa navzájom, malo by to možno zmysel ak by to bolo niečo na spôsob únie - dve vlády a spoločných iba pár vecí- obrana napríklad , ale aj zahraničná politika by musela byť jednotná a tu by mohol nastať problém
je mi jasné, že v ČR je vyššia životná úroveň, ale potom nerobím zo seba národovca, ak mi ide hlavne o peniaze, myslím teraz na jednu konkrétnu slovenskú rodinu tu z okolia ...
no čo sa týka referenda , malo byť podľa mňa , sú aj takí, ktorí sa cítia podvedení a nie je ich málo
a práve pre takéto situácie by sa zišli peniaze, ktoré sa minuli na oslavy
a toto je dobré . ozaj lekár ,akého si človek váži - otvára problémy, ale nefantazíruje
Odporúčame